OnlyBio z własną stacją do napełniania butelek w drogerii Rossmann

Dodane: 16.06.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

15 czerwca w drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze marka OnlyBio otworzyła pierwszą w Polsce automatyczną i jedyną na świecie z tak zaawansowaną automatyką i autorskim systemem dezynfekcji stację refill. Klienci mogą skorzystać ze specjalnych automatów do napełniania butelek wielorazowego użytku naturalnymi kosmetykami ONLYBIO i środkami czystości ONLYECO.
– Stacja refill ma przede wszystkim za zadanie minimalizację ilości zużytego plastiku, korzystanie na co dzień z bezpiecznych produktów, a przede wszystkim przekonanie do ekologicznego stylu życia. Obsługa refill stacji jest bardzo prosta, wystarczy na ekranie wybrać swój ulubiony produkt, przy pierwszym zakupie dodać butelkę, na monitorze pokaże się numer stanowiska, w którym zostanie napełniona butelka. Należy wybrać opakowanie szklane lub z recyklingu, przykleić na nią etykietę, a następnie postawić butelkę na wskazanym numerze stanowiska i wcisnąć przycisk start. Na ekranie przy stanowisku pojawi się komunikat o zakończeniu dozowania. Przy kasie należy zeskanować kod kreskowy etykiety oraz kod kresowy butelki. Za drugim razem, jak przyjdziemy ze swoją butelką, skanujemy tylko i wyłącznie kod kreskowy z etykiety.  Pamiętajmy, że nie mamy planety B i pierwsza w Polsce automatyczna stacja refill, to nasz wspólny wielki gest dla Ziemi – mówi Marcin Pawlikowski prezes zarządu OnlyBio.life

To kolejna proekologiczna akcja tej polskiej firmy, mająca na celu ograniczenie zużycia opakowań, a w efekcie „zieloną rewolucję” w trosce o dobro Planety.

Jakie produkty ONLYBIO będzie można uzupełnić ze stacji?

Dostępne w stacji refill będą naturalne, ekologiczne produkty, posiadające certyfikat ECOCERT: szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło w płynie, płyn do prania tkanin, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń.

Przyłącz się do ratowania planety z ONLYBIO

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem