Open Reaktor #9 na żywo w Internecie!

open reaktor 9 na zywo w internecie
Udostępnij:
Dzisiaj odbywa się kolejne spotkanie cyklu Open Reaktor. W Warszawie na ulicy Bohomolca 15 pojawią się znane postacie branży startupowej Jerry Colonna, inwestor z NYC oraz Markus Lampinen pomysłodawca GrowVC. Dla tych, którzy nie mogą pojawić się osobiście na Open Reaktorze mamy inne wyjście.

Dzisiaj odbywa się kolejne spotkanie cyklu Open Reaktor. W Warszawie na ulicy Bohomolca 15 pojawią się znane postacie branży startupowej Jerry Colonna, inwestor z NYC oraz Markus Lampinen pomysłodawca GrowVC. Dla tych, którzy nie mogą pojawić się osobiście na Open Reaktorze mamy inne wyjście.

Organizatorzy zadbali o to, by każdy na świecie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu, więc postanowili udostępnić transmisję online. Jeśli nie mieszkacie w Warszawie bądź nie możecie przybyć na miejsce spotkania z innych powodów, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia live streamingu: http://new.livestream.com/accounts/757859/openreaktor. Około 17:30 streaming powinien zacząć działać.

Gośćmi dziewiątej edycji spotkań startupowych Open Reaktor będzie śmietanka inwestorów światowej klasy. Jerry Colonna - legenda nowojorskiego VC, obecnie life-coach, który grał główną rolę w tworzeniu Silicon Alley będzie opowiadał o pozyskiwaniu finansowania w Stanach Zjednoczonych. Drugi gość Markus Lampinen, który stworzył platformę inwestycyjną łączącą zalety Angel.co i Kickstartera - GrowVC, swoją prelekcje poświęci crowdsourcingowi.