OpenCard wdroży system beaconów w sieci warszawskich restauracji

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

OpenCard, wydawca restauracyjnej karty rabatowej wraz z krakowską firmą HG Intelligence S.A wdrożą platformy omnichannel Synerise w sieci 100 restauracji w Warszawie. System wykorzystuje technologie kontekstowe, w tym głównie beacony wyposażone w Bluetooth Low Energy.

– Od ponad dwóch lat bardzo blisko współpracujemy z restauracjami z całej Polski, w tym czasie pozyskaliśmy do Programu OpenCard 850 restauracji. Zauważyliśmy bardzo duże zapotrzebowanie na wsparcie marketingowe ze strony restauracji dlatego postanowiliśmy spełnić tę potrzebę w najlepszy i najbardziej kompleksowy sposób, a taki zapewniają działania z wykorzystaniem technologii kontekstowych – mówi Aleksander Buchacz Prezes Zarządu OpenCard

fot. pixabay.com

– Nasze inwestycje w segment HoReCa dowodzą unikatowości i wysokiej adaptowalności rozwijanych systemów do różnych branż. Naszą ambicją jest budowa systemów inteligentnych, bezobsługowych bazujących na ogromnych ilościach danych analizowanych w czasie rzeczywistym, pochodzących z różnych źródeł. Synerise daje nam tę elastyczność – wyjaśnia Anna Uba, Head of Project Management w HG Intelligence S.A.

Karta OpenCard upoważnia jej posiadacza do korzystania ze zniżek 30% na całość rachunku lub 50% na jedzenie w 850 restauracji w całej Polsce.

HG Intelligence S.A. jest dostarczycielem platformy Synerise.com. Jako jedna z pierwszych marek na świecie popularyzująca technologie BLE w szczególności w kontekście omnichannel.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem