OpenDoor.pl – polski portal nieruchomości

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Choć w Internecie znaleźć można wiele portali poświęconych tematyce nieruchomości, to jednak nadal brakuje serwisu, który dotyczyłby jej w 100%. Tę lukę ma wypełnić portal OPENDOOR.PL.

Choć w Internecie znaleźć można wiele portali poświęconych tematyce nieruchomości, to jednak nadal brakuje serwisu, który dotyczyłby jej w 100%. Tę lukę ma wypełnić portal OPENDOOR.PL.


OPENDOOR to portal prasowy poświęcony szeroko rozumianej tematyce nieruchomości, skierowany do różnych grup wiekowych – od studentów i osób fizycznych, poprzez firmy, deweloperów aż do inwestorów. Zrealizowany w nowoczesnej technologii, umożliwia użytkownikowi, dostosowanie go do własnych potrzeb.

Trzon portalu stanowią WIADOMOŚCI – najświeższe newsy ze świata nieruchomości. Znajdziemy tu informacje o inwestycjach realizowanych we wszystkich regionach kraju, a także prześledzimy postępy realizacji związanych z Euro 2012, ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury drogowej i kolejowej, stadionów, portów lotniczych oraz bazy hotelowej.

DOM i OGRÓD – to miejsce kompleksowej wiedzy na temat budowy domu, modernizacji mieszkania i aranżacji ogrodu. Krok po kroku zostały omówione etapy powstawania domu – począwszy od fundamentów, na wykończeniu wnętrz i otoczeniu kończąc. Prezentowane w tym dziale style wyposażenia wnętrz, opisujące trendy z całego świata, służą jako inspiracja i bodziec do tworzenia własnych oryginalnych przestrzeni.

PROFESJA to z kolei ukłon zarówno w stronę osób chcących związać się z rynkiem nieruchomości, jak i profesjonalistów w tej branży. Znaleźć tu będzie można wszelkie informacje dotyczące zawodów bezpośrednio z nią związanych.

W dziale NIEPEŁNOSPRAWNI, tworzonym z myślą o szczególnych potrzebach osób z dysfunkcjami ruchowymi i wzrokowymi, będzie można znaleźć porady dotyczące rozplanowania przestrzeni, uwzględniające nie tylko aspekty logistyczne, ale także nowoczesne trendy architektoniczne oraz urządzenia ułatwiające wykonywanie codziennych czynności.

Portal OPENDOOR to nie tylko zbiór ciekawych artykułów, ale przede wszystkim baza ofert nieruchomości z całej Polski, z bardzo prostą w obsłudze i czytelną wyszukiwarką. Pozwala ona na dopasowanie domów, gruntów czy lokali użytkowych do najbardziej wyrafinowanych potrzeb klientów.

Tym, co wyróżnia portal OPENDOOR, jest innowacyjna zakładka RADAR, czyli wielofunkcyjna, połączona z mapą wyszukiwarka, która umożliwi odnalezienie wszystkich dostępnych ofert nieruchomości w serwisie, praktycznie każdego specjalisty w zakresie nieruchomości, od architektów przez budowlańców aż po dokładne adresy sklepów oferujących stylowe dodatki. Zawierał będzie również duże bazy, ułatwiające podjęcie decyzji przy wyborze wymarzonego „M” (np. bazy jednostek oświatowych, użyteczności publicznej, kościoły, apteki, banki, restauracje, poczty, metro i wiele innych).

źródło: informacja prasowa