OpenFM jedną z najlepszych aplikacji na smartfony

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Aplikacja OpenFM na Android została nagrodzona podczas konferencji Generation Mobile 2012, odbywającej się w dniach 29-30 marca w Warszawie. Spośród nadesłanych na konkurs ponad 140 aplikacji jury wybrało 5 w każdej z trzech kategorii. OPEN FM nagrodzono w
kategorii aplikacje na system Android.

Aplikacja OpenFM na Android została nagrodzona podczas konferencji Generation Mobile 2012, odbywającej się w dniach 29-30 marca w Warszawie. Spośród nadesłanych na konkurs ponad 140 aplikacji jury wybrało 5 w każdej z trzech kategorii. OPEN FM nagrodzono w kategorii aplikacje na system Android.

Aplikacja OpenFM to dogodny sposób na słuchanie ulubionej muzyki w komórce. Wystarczy zainstalować bezpłatnie aplikację, aby mieć dostęp do ponad 80 różnorodnych kanałów muzycznych. Dzięki zaawansowanej technologii strumieniowania nie wymaga ona szerokiego łącza internetowego ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania aplikacja zużywa jedynie ok. 10 MB danych transferu.

OpenFM jest największą w Polsce platformą muzyczną dostępną przez stronę www (http://open.fm), telefon komórkowy lub przez komunikator GG. Użytkownicy OpenFM mogą słuchać dowolnej muzyki na dobę 24 godziny na dobę – od rocka przez muzykę klasyczną po hip-hop, a także kanały dedykowane konkretnym artystom.

Nagrodzoną aplikację OPEN FM na Android można pobrać bezpłatnie w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu.openfm

Więcej informacji na temat konkursu i lista nagrodzonych aplikacji:

http://antyweb.pl/gm2012-oto-zwyciezcy-w-konkursie-aplikacji-mobilnych-podczas-generation-mobile/

Producentem OpenFM jest GG Network S.A., wydawca m.in. komunikatora GG.

źródło: informacja prasowa