OpenReaktor#10 z Mozillą już dzisiaj

Dodane: 06.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już dziś na kolejnym spotkaniu w ramach cyklu #OpenReaktor na warszawskim Żoliborzu, będzie można posłuchać dwa wykłady związane z przyszłością technologii Mozilli. Brian KING opowie o budowaniu firmy korzystając z technologii open source, a Christian HEILMANN zdradzi sekrety Firefox OS.

Już dziś na kolejnym spotkaniu w ramach cyklu #OpenReaktor na warszawskim Żoliborzu, będzie można posłuchać dwa wykłady związane z przyszłością technologii Mozilli. Brian KING opowie o budowaniu firmy korzystając z technologii open source, a Christian HEILMANN zdradzi sekrety Firefox OS. Wszystko transmitowane będzie również na żywo w sieci.

Brian KING to brytyjski przedsiębiorca, który swój biznes, briks.si buduje w Słowenii. W społeczności Mozilla działa od 1999 roku, jest też członkiem rady dyrektorów organizacji mozdev.org. Od początku biznes rozwija w oparciu o Mozilla Application Platform.

Christian HEILMANN to znany adwokat Open Web. Kiedyś pracował w Yahoo!, obecnie zatrudniony jest w Mozilli, aby „uczynić sieć lepszą”. Na spotkaniu opowie o budowaniu aplikacji internetowych w oparciu o HTML5 oraz zdradzi kilka sekretów nowego systemu operacyjnego tworzonego przez fundację, Firefox OS

Wydarzenie w centrum co-workingowym Reaktor rozpoczyna się dziś o 19:00. Prezentacje startują punkt 19:30 i w tym momencie rozpoczyna się też transmisja na żywo na reaktorwarsaw.com/live.

Na miejscu oprócz okazji do poznania mozillowej społeczności z całego świata, również pizza i piwo zafundowane wspaniałomyślnie przez Mozilla Foundation oraz strategicznego sponsora Reaktora, firmę Idea Bank.

Obecność potwierdzamy na stronie wydarzenia na Facebooku.