Opowiedz swoją historię z nową aplikacją Adobe na tablety iPad

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Firma Adobe przedstawia Adobe Voice – nową aplikację do tworzenia i dzielenia się materiałem wideo na tablety iPad. Adobe Voice pozwala użytkownikom opowiadać historie z użyciem swojego nagranego głosu, obrazów, muzyki oraz wysokiej jakości animacji i efektów.

Firma Adobe przedstawia Adobe Voice – nową aplikację do tworzenia i dzielenia się materiałem wideo na tablety iPad. Adobe Voice pozwala użytkownikom opowiadać historie z użyciem swojego nagranego głosu, obrazów, muzyki oraz wysokiej jakości animacji i efektów.

Aplikacja zaprojektowana z myślą o mediach społecznościowych jest szczególnie przydatna przy tworzeniu projektów i prezentacji, przekazywaniu idei czy komunikacji z klientami. Stworzone za pomocą Adobe Voice materiały można łatwo udostępniać w serwisach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych – wystarczy tylko wkleić odpowiedni link.

Aplikacja Adobe Voice jest już dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepu App Store.

Adobe Voice wnosi nowe życie do statycznych prezentacji, umożliwiając nagrywanie głosu i czerpiąc z technologii Adobe. Zaprojektowana specjalnie do użytkowania mobilnego nowa aplikacja dostarcza każdemu użytkownikowi przyjazny interfejs oraz profesjonalne narzędzia do tworzenia przejrzystych, angażujących i imponujących materiałów wideo. Najważniejsze zalety Adobe Voice to:

  • Wstępy do historii i przykładowe wideo wprowadzą użytkownika w świat tworzenia inspirujących treści dla społeczności, a szeroka gama pomysłów na opowiedzenie historii pomoże nadać im odpowiednią strukturę już od pierwszego kliknięcia.
  • Piękne grafiki, które można dodawać z biblioteki zawierającej ponad 25 tysięcy specjalnie zaprojektowanych ikon, pozyskać z Internetu lub własnego zbioru zdjęć.
  • Nowatorski silnik graficzny, inspirowany narzędziem znanym z Adobe After Effects, który automatycznie nakłada profesjonalne filmowe efekty, takie jak rozmycie ruchu, 3D, cienie i setki innych.
  • Animowane motywy, zaprojektowane specjalnie dla różnych rodzajów prezentacji – od zakurzonej kredy tablicowej po akwarele – za pomocą jednego kliknięcia uatrakcyjnią wizualnie opowiadaną historię.
  • Wybór muzyki odpowiednio podkreślającej przekazywane treści i jej automatyczny balans z narzędziem nagrywania głosu Adobe Voice stworzy wrażenie, jakby dźwięk został zarejestrowany w profesjonalnym studio.
  • Przypisy i odnośniki do stron są automatycznie dodawane na końcu materiału, aby zapewnić, że każda grafika i zdjęcie ze zbioru Creative Commons zostały użyte zgodnie z licencją.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem