Orange Flex – elastyczna oferta dla firm i przedsiębiorców

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Orange Flex – elastyczna oferta dla firm i przedsiębiorców

Udostępnij:

Zastanawiasz się, czy warto wziąć telefon na firmę? Sprawdź Orange Flex dla Firm! To idealna oferta dla osób prowadzących działalność – do wyboru masz kilka planów komórkowych z nielimitowanymi SMS-ami, MMS-ami oraz paczkami GB. Nie podpisujesz sztywnej umowy, płatności odbywają się na zasadzie subskrypcji, a wszystkie formalności ogarniasz w aplikacji mobilnej.

Telefon na firmę – jaką ofertę wybrać?

Jeśli prowadzisz firmę, zapewne w swojej codziennej pracy musisz podejmować wiele trudnych decyzji i spotykasz się z rozmaitymi przeszkodami pojawiającymi się na drodze do rozwoju biznesu. Nie dokładaj sobie dodatkowych obowiązków, wybierz elastyczny, dopasowany do indywidualnych potrzeb pakiet komórkowy. Telefon w jednoosobowej działalności gospodarczej to ważne narzędzie pracy, dlatego najlepiej zdecydować się na nowoczesną i elastyczną ofertę.

Taki właśnie jest Orange Flex dla Firm – tu sam decydujesz, kiedy rozpoczynasz i kiedy kończysz korzystanie z usługi – nie musisz podpisywać długoterminowych umów, nie ma też okresu wypowiedzenia. Wszystkie formalności załatwiasz w aplikacji mobilnej – rejestrujesz konto, potwierdzasz swoją tożsamość, wybierasz plan komórkowy, a także zamawiasz dodatkową kartę SIM lub eSim za 0 zł. Apka jest bezpłatna i dostępna zarówno na iOS, jak i na Android.

Już teraz wejdź na stronę Orange Flex i poznaj szczegóły oferty dla przedsiębiorców.

Telefon na firmę jednoosobową – plany w Orange Flex dla Firm

W Orange Flex dla Firm masz do wyboru kilka pakietów. We wszystkich dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na numery stacjonarne i komórkowe w kraju oraz w UE, paczkę GB oraz pakiet danych do wykorzystania w roamingu. Dodatkowo otrzymujesz Social Pass, czyli media społecznościowe bez utraty gigabajtów. Co ważne, w dowolnym momencie możesz zmienić (zwiększyć bądź zmniejszyć) swój plan komórkowy.

Co możesz dostać w Planie dla Firm w Orange Flex?

 • 15 GB za 25 zł z VAT, w roamingu w UE 3,48 GB,
 • 30 GB za 30 zł z VAT, w roamingu w UE 4,18 GB,
 • 45 GB za 35 zł z VAT, w roamingu w UE 4,88 GB,
 • 80 GB za 50 zł z VAT, w roamingu w UE 6,96 GB,
 • 150 GB za 80 zł z VAT, w roamingu w UE 11,14 GB.

Orange Flex dla Firm – idealna oferta dla nowoczesnych biznesów

Nieograniczone połączenia, wiadomości i pakiet GB to nie wszystkie korzyści, jakie można mieć, korzystając z Orange Flex dla Firm. Jakie są inne zalety oferty?

 • Pierwszy miesiąc za 1 zł – za dowolny plan komórkowy w Orange Flex dla Firm.
 • Szybkie płatności – do swojego konta w aplikacji mobilnej podpinasz kartę płatniczą, a opłata za fakturę jest automatycznie pobierana co miesiąc. Jeśli wolisz płacić BLIKiem, również masz taką możliwość.
 • E-faktura – po każdej płatności zobaczysz ją w na swoim koncie w apce.
 • Dzielenie się GB – jeśli jesteś Flex, możesz dzielić się transferem ze znajomymi, którzy również korzystają z tej oferty.
 • Klub Flex – wystarczy jedno kliknięcie w apce i regularnie otrzymujesz kody zniżkowe na różne usługi, np. 3×8 zł na pierwsze trzy przejazdy z FREE NOW.
 • Szybkie przeniesienie numeru – ściągnij aplikację, zarejestruj się, skorzystaj z eSIM lub odbierz od kuriera tradycyjną kartę (Orange wyśle ją za darmo).