Orange Flex przygotował ofertę dla małych firm. Do wyboru pakiet z 5G

Dodane:

Agata Ruszkowska Agata Ruszkowska

Orange Flex przygotował ofertę dla małych firm. Do wyboru pakiet z 5G

Udostępnij:

Długo na to czekaliśmy, ale w końcu jest – operator komórkowy Orange uruchomił ofertę dla najmniejszych firm w usłudze Orange Flex. Jakie są warunki i koszty?

Orange przygotował ciekawą ofertę dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Orange Flex ma być odpowiedzą na potrzebę posiadania pełnej kontroli nad swoimi wydatkami z poziomu własnego smartfona, a także posiadania kilu numerów telefonu w ramach jednego konta. Orange Flex daje możliwość rejestrowania do 5 numerów w ramach usługi Flex Rodzina (od 15 zł miesięcznie za każdy numer).

Klienci mają nieograniczone minuty na rozmowy, a także SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Cztery warianty planów różnią się między sobą liczbą GB:

    • 25 zł miesięcznie za 15 GB,
    • 30 zł za 30 GB,
    • 50 zł za 50 GB,
    • 80 zł za 100 GB.

Najdroższy pakiet daje możliwość korzystania z usługi #hello5G.

Na pewno korzystny jest również fakt, że tacy użytkownicy nie muszą się wiązać z operatorem długoterminowymi umowami, a samo przetestowanie usługi będzie ich kosztować tylko… 1 zł.

Nowi klienci Orange Flex zapłacą za pierwszy miesiąc symboliczną kwotę, jeśli przed dodaniem metody płatności podadzą kod o treści FLEX. Wówczas cena dowolnego planu taryfowego wyniesie tylko wcześniej wspomnianą złotówkę.

Natomiast cały proces aktywacji oferty Flex można wykonać wygodnie w całości w aplikacji na telefonie, bez wychodzenia z domu. Po pobraniu i otwarciu aplikacji należy wybrać konto dla firm, a następnie podać NIP swojej działalności gospodarczej, a operator następnie zweryfikuje dane z rejestrem CEiDG. Użytkownik może wybrać nowy numer, przenieść swój dotychczasowy numer firmowy z Orange lub od innego operatora. Kartę SIM można zamówić kurierem za 0 zł, odebrać bezpłatnie w salonie Orange lub kupić w sieci punktów partnerskich za 3 zł. Dla wybranych urządzeń m.in. iPhone i Samsung dostępna jest także karta eSIM.

Więcej informacji na stronie Orange: https://flex.orange.pl