Organizowana przez Samorząd Studentów WZ UW konferencja poświęcona startupom zostanie przeprowadzona internetowo 27 i 28 maja

Dodane: 21.05.2020

Mam Startup

Udostępnij:

Co tak naprawdę powstrzymuje nas od zaczęcia działania? Strach przed porażką? A może brak podstawowej wiedzy? Czy naprawdę̨ można zarobić na czymś, co jeszcze nie istnieje?
Mam Startup objął patronat medialny nad tym wydarzeniem

„WyStartuj z WuZetem” – tym hasłem odznacza się dwudniowa seria konferencji skierowanej do osób, które myślą o podjęciu ryzyka, jakim jest wdrożenie własnej innowacji na rynek. Przeprowadzona zostanie w całości na platformie Google Meet. Prelegenci odpowiedzą przede wszystkim na pytanie „Jak zacząć?” w oparciu o swoje własne doświadczenia. Wydarzenie to, choć organizowane przez studentów, nie narzuca z góry grona odbiorców, dlatego jest to doskonała okazja na pozyskanie inspiracji przez osoby w każdym wieku. Wszystko zaczyna się od pomysłu.

Pierwszego dnia (tj. 27.05.2020r.) w godzinach 13:00 i 15:00 wypowiedzą się kolejno Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego oraz Brand24. Pierwszy z nich został powołany w celu wspierania postaw i zachowań przedsiębiorczych w społeczności akademickiej, poprzez umożliwienie weryfikowania praktycznych pomysłów. Drugi prelegent natomiast rozpoczął swoją działalność mobilnie, trafiając do ludzi poprzez aplikację mobilną jako narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych.

28 maja wypowiedzą się Hype Me oraz Turbo Tłumaczenia obie firmy świadczące usługi zainspirują uczestników do wdrożenia usług w zakresie obszaru ich zainteresowań czy hobby. Hype Me umożliwia zamówienie video, które będzie nagrane specjalnie dla Ciebie lub Twoich bliskich przez Sportowców, YouTuberów, Aktorów i Influencerów. TurboTłumaczenia łącząc wiedzę z technologią, dają swoim klientom szybkie i profesjonalne tłumaczenia online dostępne 24/7.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem