OSEC FORUM 2018 – druga edycja nieKonferencji dla specjalistów i menedżerów IT

Dodane: 26.04.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Po raz drugi firma OSEC zaprasza na bezpłatną nieKonferencję dla profesjonalistów IT. Tegoroczna edycja odbędzie się 5 czerwca w Warszawie. To inspirujące spotkanie dla pasjonatów, programistów, sysAdministratorów, ale także managerów czy nawet studentów.

Wśród tematów przewodnich będzie zarówno szeroko pojęty DevOps, czyli automatyzacja, konteneryzacja, programowanie zwrotne/wsteczne, jak i nowoczesne zarządzanie w IT, czyli Praxis, VeriSM, ITIL + TRIM. Obecne będą też inne „gorące” kwestie.

fot. unsplash.com

– Rok 2018 to dynamiczne zmiany w świecie informatyki, oprogramowania. Sztuczna inteligencja, aplikacje progresywne, kryptowaluty i bezpieczeństwo w sieci to gorące zagadnienia IT. Podczas tegorocznego OSEC Forum poruszymy nie tylko te tematy. Skupimy się przede wszystkim na filozofii DevOps. Sprawna współpraca administratorów z programistami znacząco skraca czas wdrożenia, a jak wiadomo czas to przewaga nad konkurencją i optymalizacja kosztowa – mówi Filip Gontarz, CEO w OSEC.     

Ruszyła rejestracja! 

Już dziś możesz zgłosić swój udział w OSEC FORUM 2018. Darmowe zapisy prowadzone są przez stronę internetową wydarzenia. Następnie, za pomocą dedykowanej aplikacji, będzie można wybrać konkretny warsztat, poznać sylwetki prowadzących oraz zapisać się na Kinshasę, czyli specjalną symulację pozwalającą przećwiczyć narzędzia i techniki zwinnego zarządzania projektami.

Znamy pierwszych prelegentów 

Forum dopiero w czerwcu, ale organizator już zdradza pierwsze szczegóły tegorocznej edycji. Wiemy, że uczestnicy będą mogli spotkać się z Agnieszką Bielec z CERT Polska. Znana w sieci jako Eternal, bierze udział w licznych turniejach związanych z bezpieczeństwem informatycznym (Capture The Flag https://ctftime.org/ctf-wtf/ w skrócie CTF). 

– Warsztaty i prelekcje poprowadzą także nasi OSECowi Instruktorzy / Konsultanci – Piotr Baranowski, Dariusz Puchalak, Radosław Kujawa – entuzjaści Linuksa i technologii IT w wydaniu open-source. Zaprosiliśmy też innych wspaniałych Gości. Więcej informacji już wkrótce – podsumowuje Filip Gontarz.

OSEC FORUM 2018 odbędzie się 5 czerwca w przestrzeni Babka do wynajęcia, przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie. Darmowa rejestracja  http://osecforum.pl/#rejestracja 

Zobacz relację z pierwszej edycji:   http://osecforum.pl/relacja/

MamStartup został patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem