Oskary branży randkowej rozdane

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Polska firma World Dating Company (WDC) została laureatem prestiżowej nagrody iDate Awards w kategorii Best New Technology. Przedstawiciele branży internetowej docenili zmiany, jakie spółka wprowadziła w jednym ze swoich czołowych portali – Przeznaczeni.pl.

Polska firma World Dating Company (WDC) została laureatem prestiżowej nagrody iDate Awards w kategorii Best New Technology. Przedstawiciele branży internetowej docenili zmiany, jakie spółka wprowadziła w jednym ze swoich czołowych portali – Przeznaczeni.pl. Serwis ten otrzymał również wyróżnienie w kategorii Best Product Design.

World Dating Company jest właścicielem wielu serwisów randkowych, między innymi Przeznaczeni.pl, ZakochanyRodzic.pl, czy MłodeSerca.pl. Podczas tegorocznej gali iDate Awards, firma aż dwukrotnie stawała na podium, zwyciężając w kategorii Best New Technology i zajmując drugie miejsce w kategorii Best Product Design. Obie nagrody są wyróżnieniem dla najlepszego projektu i technologii wykonania serwisu Przeznaczeni.pl, który w lipcu 2013 roku przeszedł gruntowną zmianę.

Bardzo cieszymy się z otrzymanych nagród, tym bardziej, że to już kolejne z rzędu wyróżnienie dla World Dating Company na gali iDate Awards. Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona i znajdujemy się w czołówce najlepszych portali randkowych na świecie. Tym bardziej, że wśród nagrodzonych jesteśmy jedyną firmą nie tylko z Polski, ale również 
z Europy. To ogromny sukces – mówi Maciej Koper, prezes World Dating Company.

Z uznaniem patrzymy na rozwój segmentu e-randek w Polsce. Kolejne wyróżnienia i nagroda za Najlepszą Nową Technologię dla World Dating Company potwierdza pozycję lidera w branży – powiedział Marc Lesnick, Przewodniczący Internet Dating Industry Conference.

Przeznaczeni.pl, jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce, powstał 
w 2005 roku i stał się największą w Europie i drugą na świecie społecznością, skupiającą singli szukających poważnej i długotrwałej relacji. Obecnie z portalu korzysta blisko pół miliona użytkowników. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie internautów, World Dating Company zdecydowało się na wprowadzenie w serwisie szczegółowych zmian, zarówno 
w wyglądzie, jaki sposobie funkcjonowania portalu – powstała nowoczesna szata graficzna, ulepszono sposoby komunikacji, dodano nowe możliwości precyzyjnego określenia preferencji i cech poszukiwanej osoby, dzięki czemu randkowicze łatwiej decydują, kto może oglądać ich profil. Poszerzono również możliwości panelu organizacyjnego spotkań na żywo. Wszystkie zmiany, jakie dotychczas wprowadzono, powstały w oparciu o dialog 
z użytkownikami i zostały przez nich przetestowane.

iDate Awards to prestiżowe nagrody, przyznawane od 5 lat w 13 kategoriach, skupiające się na technologii i modelach biznesowych związanych z przemysłem randek internetowych oraz social networkingu. Co roku w Las Vegas organizowana jest globalna konferencja, podczas której przyznawane są nagrody dla najlepszych firm w branży. O werdykcie decyduje głosowanie przeprowadzone wśród prezesów różnych spółek internetowych z całego świata.

World Dating Company (WDC) to europejski lider na rynku portali randkowych, którego działalność obejmuje tworzenie oraz prowadzenie serwisów w kategoriach real dating, matchmaking, serwisów niszowych, social media&mobile, white label. Serwisy randkowe należące do WDC cieszą się największą skutecznością. Spośród blisko 800 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, kilka tysięcy stworzyło szczęśliwe związki, a wśród par, które poznały się na stronie Przeznaczeni.pl, urodziło się ponad 2 tysiące dzieci. Prezes World Dating Company, Maciej Koper, jest członkiem prestiżowej grupy Internet Dating Executive Alliance zrzeszającej najważniejsze portale randkowe na świecie.

źródło: informacja prasowa