Ostatnia szansa, żeby wygrać do 4 milionów złotych w piątej edycji konkursu CEE Startup Challenge

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Ostatnia szansa, żeby wygrać do 4 milionów złotych w piątej edycji konkursu CEE Startup Challenge

Udostępnij:

Nadal można zgłaszać się do kolejnej edycji CEE Startup Challenge – największego konkursu ONLINE dla rozwijających się firm z Europy Środkowej i Wschodniej.

Konkurs organizowany jest przez Vestbee, największą platformę, która łączy globalne fundusze VC, anioły biznesu, akceleratory i korporacje ze startupami z Europy Środkowo-Wschodniej i DACH.

Wygraj z zacisza własnego domu!

Startupy z Europy Środkowo-Wschodniej i DACH będą miały szansę wygrać inwestycję w wysokości 4 milionów złotych od funduszu Next Road Ventures. Ponadto wybrane firmy zyskają ekspozycję do globalnych inwestorów i korporacji, takich jak Market One Capital, Earlybird, InnoEnergy, Credo Ventures, Tera Ventures, bValue, Engie, SABIC Ventures, PGE Ventures, EIT Digital i wiele innych.

Ale to nie wszystko! Na wybrane firmy czekają także:

  • media coverage w MamStartup
  • do 25 000$ darmowych kredytów na Amazon Web Services,
  • rabat do 90% na usługi platformy HubSpot
  • Specjalne zaproszenie do programu InnoEnergy Investment, poświęconego przedsiębiorstwom energetycznym, z obszaru cleantech&mobility
  • bilety na wiodące wydarzenia branżowe, w tym InfoShare i Webit.
  • darmowe narzędzia biznesowe od Brand24, Revolut Business, LiveChat, TrustMate i wiele więcej od Avisto, EXEQ, oraz kancelarii prawnej B2RLaw!

Zgłoś się do CEE Startup Challenge już dziś!