Ostatnie dni rejestracji na bezpłatną nieKonferencję IT. Zapisz się i dowiedz się więcej

ostatnie dni rejestracji na bezplatna niekonferencje it zapisz sie i dowiedz sie wiecej
Udostępnij:
OSEC Forum to coroczne spotkanie ekspertów IT z pasjonatami, profesjonalistami, menadżerami i administratorami. Edycja 2018 odbędzie się już 5 czerwca w Warszawie. Szczegółowa agenda oraz sylwetki prelegentów dostępne na www.osecforum.pl

fot. mat. prasowe

Razem w trosce o lepsze

W tym roku wydarzenie jest tym bardziej wyjątkowe, gdyż po blisko dwudziestu latach zajadłej wojny między producentami oprogramowania, a ruchem Wolnego i Otwartego Oprogramowania, dochodzi do sytuacji niebywałej. Microsoft, dotychczas największy wróg środowisk OpenSource został sponsorem OSEC Forum 2018. Razem z przedstawicielami konkurencyjnych firm, jak Red Hat (lider rozwiązań OpenSource) opowiadać będą, jak można budować rozwiązania IT korzystając ze swoich narzędzi i jak dobrze pracują one z narzędziami partnera.

- Oba światy znalazły się w pewnym stopniu równowagi względem siebie. Ruch opensource osiągnął swoje cele strategiczne. Przyzwyczaił użytkowników do posiadania kodu źródłowego, jak do czegoś zupełnie naturalnego. Konsumenci, będąc świadomymi zagrożenia wynikającego z używania zamkniętych technologii, oczekują dostarczenia aplikacji w postaci zarówno otwartej, jak i gotowej do uruchomienia mówi Piotr Baranowski z firmy OSEC. 

OSEC to firma, która powstała aby dostarczać edukację wolnego i otwartego oprogramowania. Po blisko 10 latach istnienia, wyszła z inicjatywą zorganizowania nieKonferencji. OSEC Forum to wydarzenie, gdzie wysłuchać można ciekawych wykładów, wziąć udział w labach oraz porozmawiać na tematy aktualne i ważne dla IT. W tym roku myślą przewodnią będzie szeroko rozumiana automatyzacja, integracja, cloudcomputing oraz DevOps.

Wybrani prelegenci OSEC FORUM 2018:

Nie jesteś z Warszawy? Nic straconego, relację na żywo z całego spotkania możesz zobaczyć na kanale YouTube firmy OSEC. 

Sprawdź więcej i zarejestruj się na www.osecforum.pl

Relacja z edycji 2017