Ostatnie dni rejestracji na Mobiconf! Mamy do rozdania bilet na wydarzenie

Dodane: 15.09.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Tylko do 18 września trwają zapisy na międzynarodową konferencję Mobiconf, która 6-7 października zgromadzi blisko 400 uczestników: programistów iOS, Android, grafików, testerów i managerów. Jeśli tworzysz aplikacje mobilne lub planujesz ich wdrożenie nie może cię zabraknąć.

Mobiconf to międzynarodowa konferencja poświęcona aplikacjom mobilnym, UI, UX, testom, zarządzaniu i rozwiązaniom biznesowym z obszaru mobile. Organizowana od 2014 roku w Krakowie przez Miquido – wielokrotnie nagradzany software house, który zrealizował ponad 90 projektów mobilnych dla takich firm jak: Skyscanner, Nestle, HelloFresh, TUI, Aviva, Play, Plus i innych.

Miquido, organizator konferencji przygotował specjalne zniżki dla rejestracji grupowych. Wystarczy 10 osób, by otrzymać jeden bilet gratis! Szczegóły oraz ceny biletów dostępne są na stronie: http://2016.mobiconf.org/registration.

W agendzie konferencji pojawiają się jedynie doświadczeni prelegenci ze znanych na całym świecie firm. W tym roku wiedzą i bezcennymi poradami dla twórców aplikacji mobilnych podzielą się m.in.:

  • John Sundell (Spotify) – Declarative, component-driven UIs

  • César Valiente (Microsoft, Wunderlist Team) – Refactoring Wunderlist for Android. – Episode I. The Presentation Layer –

  • Felix Leupold (Facebook) – End-to-end encrypted conversations in Facebook Messenger

  • Kevlin Henney – The Programmer

  • David Low (Skyscanner) – A little more conversation, a little less action

  • Raimon Ràfols (AXA) – Our new friends Jack & Jill

  • Maciej Szwed (Miquido) – Introduction to motion design in mobile apps

  • Anastasiia Voitova (Stanfy) – Building user-centric security model in iOS applications

Pełna lista ekspertów oraz agenda są dostępne na stronie. Warto dodać, że każdy uczestnik może wziąć udział w trzech ścieżkach tematycznych: iOS, Android oraz Everything mobile, podczas której poruszane są kwestie UI, UX i zarządzania. Dodatkowo organizatorzy szykują mnóstwo konkursów, atrakcji w tym m.in. niezwykły, imprezowy tramwaj, który przemierzy cały Kraków! 

Razem z organizatorami Mobiconf przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest wejściówka na konferencję! Wystarczy krótko opisać Wasz case związany z aplikacjami mobilnymi. Możecie opowiedzieć nam o wyzwaniach, które napotkaliście podczas tworzenia aplikacji, co Was skłoniło do stworzenia takiego rozwiązania dla tego startupu, dlaczego wdrożyliście tę nietypową funkcjonalność.

Odpowiedzi na zadanie konkursowe zostawcie w komentarzach. Wybierzemy z nich najciekawszy post, a jego autora nagrodzimy wejściówką na Mobiconf!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem