Ostatnie dni rekrutacji do programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE. Do wygrania dofinansowanie do 250 tys. zł

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Ostatnie dni rekrutacji do programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE. Do wygrania dofinansowanie do 250 tys. zł

Udostępnij:

Poprzez udział w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE, startupy zyskują  dostęp do liderów rynku, szansę na wygranie 100 tys. zł w ramach konkursu CVC Young Innovator Award, oraz zaproszenia na tygodniowy Boston Bootcamp online. Dodatkowo startupy zagraniczne zainteresowane rozwojem biznesu na Polskim rynku mogą ubiegać się o dofinansowanie do 250 tys. zł w programie Poland Prize.

Adamed Pharma, Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie, MCX Group, JD Group, PZU oraz Żabka Polska rzucają wyzwanie startupom w ramach programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE, do którego rekrutacja wkrótce dobiega końca. Partnerzy akceleracji MIT EF CEE poszukują nowoczesnych rozwiązań wśród uczestników programu, którego celem jest identyfikacja oraz wsparcie najbardziej innowacyjnych startupów z Polski i europy Środkowo-Wschodniej.

Podejmij wyzwanie

Świat ciągle się zmienia, stawiając przed nami nowe wyzwania. Aby móc za tym nadążyć, potrzebujemy innowacji, które pomogą nam rozwiązać coraz to nowsze problemy. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem technologii, wyzwania pojawiają się częściej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. To właśnie dlatego większe firmy, potrzebują startupów, które pomogą im wprowadzić najnowsze rozwiązania. Obecnie, duże korporacje poszukują odpowiedzi na następujące pytania:

 • Jak ulepszyć proces produkcji energii wiatrowej oraz słonecznej?
 • Jak zastosować AI w sprzedaży i marketingu, aby zwiększyć ilość transakcji?
 • Jak wzbogacić doświadczenia zakupowe w sklepach bezobsługowych?
 • Jak zmaksymalizować efektywność procesu budowlanego i jednocześnie zmniejszyć jego wpływ na środowisko?
 • Jakie rozwiązania możemy wdrożyć w obszarze telemedycyny?
 • Jak usprawnić proces odkrywania i wprowadzania leków na rynek?
 • Oraz wiele innych!

Powyższe wyzwania to te, z którymi muszą mierzyć się korporacje oraz partnerzy programu MIT EF CEE a ich celem jest znalezienie startupów, które są gotowe wprowadzić w życie swoje innowacyjne pomysły.

W zamian startupy otrzymują możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z liderami rynku i zdobycia ogromnej przewagi rynkowej. Partnerzy MIT EF CEE dają niepowtarzalną okazję do użycia ich rozwiniętej infrastruktury, wykorzystanie globalnej sieci kontaktów czy uzyskania pomocy ekspertów.

 Pełną listę obszarów, z których partnerzy MIT EF CEE poszukują rozwiązań, można znaleźć tutaj: [link]

Dodatkowe korzyści edycji Autumn 2021 MIT Enterprise Forum CEE

 Jednak program akceleracyjny MIT EF CEE to nie tylko możliwość współpracy z wiodącymi korporacjami. Poprzez udział w programie startupy mogą zyskać:

 • Pomoc doświadczonych ekspertów z całego świata. Każdy startup ma możliwość wybrania mentorów, odpowiednich do swoich potrzeb, aby móc uzyskać jak najlepsze wsparcie.
 • Możliwość udziału w kursach oraz warsztatach, które pomogą stworzyć lub zweryfikować główne założenia biznesowe.
 • Szansę na wygranie jednego z trzech zaproszeń na Boston Bootcamp online – tygodniowy cykl szkoleniowy, prowadzony przez przedstawicieli bostońskiego ekosystemu innowacji.
 • Szansę na nagrodę w wysokości 100 tys. zł od CVC Capital Partners, dla startupu, którego pomysł zostanie uznany za najbardziej innowacyjne rozwiązanie odpowiadające na wyzwania społeczne.
 • Szansę na dofinansowanie Poland Prize w wysokości nawet do 250 tys. zł, dla startupów zagranicznych, które szukają partnerów biznesowych na polskim rynku. Więcej informacji na temat tego dofinansowania możesz znaleźć tutaj: [link].

Rozwijasz startup technologiczny? Wykorzystaj swoją szansę na uzyskanie ogromnej przewagi rynkowej i aplikuj do programu akceleracyjnego MIT EF CEE już dziś! Aplikacje można składać do 7 lipca poprzez stronę www.mitefcee.org

 Partnerami Głównymi jesiennej edycji programu akceleracji MIT Enterprise Forum CEE są Adamed Pharma, Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie oraz MCX. Do grona Partnerów Wspierających zaliczają się: CVC Capital Partners, HubHub, JD Group, PZU, Vetasi oraz Żabka Polska.

Program Poland Prize by MIT EF CEE jest realizowany w ramach Działania 2.5 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój finansowanego ze środków europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.