Ostatnie dni rekrutacji Global Startup Challenge 2011!

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od zakończenia rekrutacji do II edycji programu Global Startup Challenge. Do 30 maja można przesłać zgłoszenie, by zawalczyć o duże pieniądze i osiągnięcie sukcesu w Internecie.

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od zakończenia rekrutacji do II edycji programu Global Startup Challenge. Do 30 maja można przesłać zgłoszenie, by zawalczyć o duże pieniądze i osiągnięcie sukcesu w Internecie.


Od kwietnia trwa rekrutacja polskich i zagranicznych startupów, chętnych do wzięcia udziału w warsztatach, które odbędą się w lipcu w Szczecinie.

Każdy zespół ma szansę uzyskać wsparcie kapitałowe dla swoich projektów od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED, inwestujący w nowe spółki do 200 tys. euro, inwestorzy prywatni w ramach Sieci Aniołów Biznesu AMBER) oraz firmy Red Sky odpowiedzialnej za przeprowadzenie globalnej kampanii reklamowej.

Informacje o II edycji Global Startup Challenge pojawiły się w lokalnych, ogólnopolskich, jak również zagranicznych mediach.

To budujące, że druga edycja Global Startup Challenge cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Codziennie otrzymujemy nowe zgłoszenia, a nadesłane dotąd propozycje są kreatywne i mają duży potencjał. Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy się jeszcze wahają, czy spróbować. Jak mawiał Eurypides: „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji” ,a ja bym jeszcze dodał: …podjętej w odpowiednim czasie”. –  mówi Michał Frejtak, Sales & Marketing Manager z Red Sky.

Już na początku czerwca organizatorzy wyłonią najlepsze zespoły, które zostaną zaproszone do Szczecina, gdzie podczas miesiąca pracy pod czujnym okiem ekspertów zaczną budować swój sukces w Internecie. Warto zaznaczyć, że do współpracy zostali zaproszeni eksperci rynku internetowego i pionierzy e-biznesu. Uczestnicy będą mieć niepowtarzalną okazję skonfrontowania swojej wiedzy z praktyką znanych osobistości z branży IT, finansowej i internetowej. Uczestnicy spotkają się między innymi  z Krzysztofem Golonką i Radosławem Czyrko z Xevin Investments, jednego z największych funduszy inwestycyjnych. Na początku września poznamy laureatów, gotowych do podbicia Internetowego runku!

GSC to nie tylko rozwijanie własnego pomysłu na biznes, ale przede wszystkim wejście  w środowisko, które aktywnie inwestuje i rozwija projekty internetowe oraz poznanie jego czołowych graczy osobiście. I ta możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych odróżnia GSC od innych konkursów – mówi Tomasz Łasecki, zarządzający Siecią Aniołów Biznesu Amber Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Zgłoszenia odbywają się poprzez stronę internetową: www.globstar2011.com

źródło: informacja prasowa