Oszczędni wybierają tanio.co

oszczedni wybieraja tanioco
Udostępnij:
Dobra wiadomość dla „łowców okazji” zakupowych. W Internecie pojawił się nowy portal udostępniający kody rabatowe i zniżki do ponad pół tysiąca sklepów. A niemiecki inwestor wybrał Polskę, by otworzyć drugą siedzibę firmy.

Dobra wiadomość dla „łowców okazji” zakupowych. W Internecie pojawił się nowy portal udostępniający kody rabatowe i zniżki do ponad pół tysiąca sklepów. A niemiecki inwestor wybrał Polskę, by otworzyć drugą siedzibę firmy.

Tanio.co to portal, który oferuje całkowicie darmowy dostęp do aktualnych promocji i obniżek cen w sklepach online. Korzystanie z niego nie wymaga nawet rejestracji. Wystarczy wejść na stronę www, wybrać interesującą nas kategorię i przejrzeć aktualnie dostępne oferty specjalne. Wśród sklepów i marek znajdziemy praktycznie wszystkie kategorie produktów, łącznie z RTV, AGD i meblami. Pojawiają się również oferty wyjazdów wakacyjnych i hoteli. Dostępne rabaty są na bieżąco aktualizowane, a ich wysokość zależy od oferty partnerów. Dotychczasowi użytkownicy serwisu korzystali już z takich okazji, jak -60% na zabawki czy -50% na perfumy i kosmetyki.

Choć nasz biznes to głównie środowisko online, to potrzebowaliśmy stałej siedziby. Spędziłem wczesne dzieciństwo w Polsce i chciałem, by biuro znajdowało sie właśnie w kraju, w którym się wychowałem. Słynąca z gospodarności i oszczędności Polska wydała nam się do tego wprost idealna - mówi Tomasz Rotecki, współwłaściciel serwisu. - Poprawiająca się infrastruktura w Polsce sprawia, że jest to świetne środowisko dla nowych inwestycji - dodaje Rotecki.

W poznańskim biurze przy Starym Rynku na początku pracować będzie około 10 osób, ale wraz z rozwojem serwisu, zatrudniane będą kolejne. Lokalizacja wprost idealna, zarówno do wytężonej pracy, jak i do spotkań z klientami. W końcu wszyscy znają poznański Stary Rynek, a tym samym wszystkie drogi prowadzą do tanio.co?

Do tej pory działaliśmy na rynku niemieckim, gdzie kupony rabatowe i kody cieszą się dużą popularnością. Nikt nie lubi wydawać więcej pieniędzy, niż musi. Dlatego Internauci chętnie korzystają z okazji i promocji zakupowych. A ponieważ nikt nie ma czasu, by przeglądać dziesiątki stron www w poszukiwaniu ofert specjalnych, stąd propozycja portalu www.tanio.co, który gromadzi je wszystkie pod jednym adresem. Jest to najprostszy sposób na oszczędzanie pieniędzy - wyjaśnia Tomasz Rotecki.

źródło: informacja prasowa