Oszczędzaj z Kartą Mynight.pl przez cały rok!

oszczedzaj z karta mynightpl przez caly rok
Udostępnij:
Dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas, serwis myNight.pl, informujący m.in. o nocnym życiu Krakowa, uruchomił ciekawy program rabatowy pod nazwą "Karta Mynight.pl".

Dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas, serwis myNight.pl, informujący m.in. o nocnym życiu Krakowa, uruchomił ciekawy program rabatowy pod nazwą "Karta Mynight.pl". Ideą oferty jest karta, która nie tylko uprawnia jej posiadacza do licznych, nawet 50% zniżek, ale przede wszystkim zapewnia darmowy wstęp do wielu klubów na terenie całego miasta.


Karta Mynight.pl to karta rabatowa dla osób aktywnych, nie lubiących nudy i regularnie korzystających z bogatej oferty rozrywek Krakowa. Oferta adresowana jest do ludzi w każdym wieku i umożliwia dostęp do wielu zniżek w restauracjach, punktach usługowych, kinach, parkach rozrywki lub klubach. Stawiając na wygodę posiadacza karty, wyeliminowaliśmy wszelkie obowiązki drukowania kuponów, zbierania punktów, pieczątek, czy ulotek. Wszystko, czego od teraz potrzeba, by skorzystać z bogatej oferty zniżek to sama Karta Mynight.pl - wystarczy mieć ją w portfelu.

Raz wydana karta jest ważna przez okres jednego roku. W tym czasie można korzystać z wielu promocji oferowanych przez partnerów projektu - sieć firm, których liczba stale się powiększa. Aktualnie dostępne rabaty można sprawdzać na stronie www.kartamynight.pl na dwa sposoby: samodzielne wyszukując informacje w serwisie lub zapisując się do newslettera

Karta Mynight.pl to wydatek rzędu 30 złotych, który powinien zwrócić się już podczas pierwszego użycia. Można ją nabyć w sklepie internetowym, pod adresem www.kartamynight.pl, lub zakupić w autoryzowanych punktach sprzedaży, których lista dostępna jest w serwisie. Można również zapytać o nią każdego z fotografów portalu myNight.pl na każdym z eventów.

źródło: informacja prasowa