Oto nowe licencje AnyDesk! Poznaj AnyDesk Solo, Standard i Advanced

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

AnyDesk – zdalny pulpit

Udostępnij:

AnyDesk regularnie udoskonala swoje oprogramowanie do zdalnego pulpitu. Kiedy zmiany w aplikacjach zmieniają je w niejako nowe, lepsze produkty, aktualizacja nazw poszczególnych licencji staje się jak najbardziej zasadna.

Co nowego konkretnie czeka nas w nowych licencjach AnyDesk?

Czym AnyDesk wyróżnia się na tle konkurencji?

Liderzy rozwiązań przeznaczonych do pracy zdalnej, jak AnyDesk czy TeamViewer, tak naprawdę udostępniają użytkownikom bardzo podobne narzędzia. Wiele tych samych funkcji znajdziemy zarówno u jednego, jak i u drugiego producenta. Czym w takim razie AnyDesk może zapunktować?

Bezpieczne sesje w AnyDesk

Subskrybując AnyDesk dla firm masz pełną kontrolę nad tym, kto i w jaki sposób może uzyskać dostęp do Twojego urządzenia. Biznesowe licencje skutecznie chronią przesyłane informacje dzięki:

 • szyfrowaniu TLS 1.2 klasy militarnej,
 • 256-bitowym szyfrowaniu transmisji AES,
 • uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu.

O co dokładnie chodzi w praktyce? O to, że żadne dane, które przetwarzasz w ramach zdalnej sesji z innym urządzeniem (jak widok pulpitu, przesyłane pliki, nazwy i hasła użytkowników itd.), nie mogą zostać wykradzione przez nieupoważnione osoby.

Przejrzystość i łatwość obsługi

To, że AnyDeska bardzo łatwo jest się nauczyć, nie znaczy, że mamy do czynienia z ubogim czy mało zaawansowanym narzędziem.

Jest to rozwiązanie na tyle elastyczne, że z powodzeniem zostanie docenione przez wymagającego profesjonalistę IT, jak i klienta, który, aby uzyskać zdalną pomoc, nie potrzebuje nawet instalować oprogramowania na komputerze.

AnyDesk wyróżnia się również niską przepustowością, która pozwala na wydajną pracę nawet przy słabym połączeniu z internetem.

Masa dodatków do AnyDesk i opcje rozbudowy

Wbudowana w każdą licencję obsługa urządzeń mobilnych, tworzenie własnych aliasów czy korzystanie z książki adresowej, to tylko kilka przykładów z ogromu opcji, które udostępnia AnyDesk.

Wiele z nich może być poszerzane i dopasowywane według uznania i potrzeb w twojej firmie. Jednak o takich dogodnościach, jak nielimitowane połączenia podczas jednej sesji, wspominamy w dalszej części tego artykułu.

Niższa cena licencji dla biznesu

Wielu z nas wszelkie rankingi produktów rozpoczyna od rozeznania cenowego. Całkiem słusznie, ponieważ jest to bardzo wygodny punkt wyjścia takiego rekonesansu.

Firmowe licencje AnyDesk znajdują się w czołówce programów do zdalnego pulpitu pod względem opłacalności finansowej, nie ujmując przy tym poziomowi zaawansowania konkretnego narzędzia.

“Nowe” nie tylko z nazwy. Charakterystyka AnyDesk Solo, Standard i Advanced

Najnowsze licencje AnyDesk nie są “nowe” jedynie z nazwy. Wszystkie usługi zostały poddane przemyślanemu liftingowi. Dlatego, jeśli np. jesteś już użytkownikiem AnyDesk i znasz poprzednie narzędzia, z pewnością zauważysz te zmiany. Oto niektóre z nich:

AnyDesk Solo dla freelancerów i małych firm

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność lub jesteś freelancerem i potrzebujesz narzędzia do zdalnego pulpitu, prawdopodobnie dostrzeżesz zalety AnyDesk Solo.

Jest to najtańsza licencja dla jednego użytkownika, która pozwala zainstalować oprogramowanie na 3 swoich komputerach.

Zwróć uwagę na to, że decydując się na ten wariant, możesz zarejestrować tylko jedną licencję w ramach jednej firmy. Jeśli potrzebujesz AnyDeska dla większej liczby osób, sprawdź następne propozycje.

AnyDesk Standard w kilkuosobowym zespole IT

Inwestycja w AnyDesk Standard opłaci się wielu małym i średnim firmom, które świadczą zdalne wsparcie IT. Czym konkretnie charakteryzuje się ten wariant?

 • miejsce dla 20 użytkowników (20 kont do zarządzania aplikacją),
 • niezależna praca od 1 do 20 użytkowników (liczba sesji: od 1 do 20),
 • 500 przypisanych urządzeń do nawiązania nienadzorowanego połączenia,
 • nielimitowana liczba instalacji,
 • książka adresowa z nielimitowaną liczbą wpisów,
 • uwierzytelnianie dwuskładnikowe 2FA,
 • wsparcie techniczne przez chat.

Dodatkowo masz do dyspozycji funkcję nagrywania sesji, zdalnego drukowania, transferu plików, wybudzenie z trybu uśpienia (Wake-on-LAN) i dodatek AnyDesk VPN.

AnyDesk Advanced bez limitów i ograniczeń

Masz w firmie duży zespół helpdesk dla pracowników lub wielu, regularnych klientów, którym pomagasz zdalnie? Jeśli tak, to zobacz, co oferuje AnyDesk Advanced:

 • licencja dla 50 pracowników,
 • rozbudowa pakietu nawet do 50 sesji jednocześnie (podstawa, to 2 sesje),
 • 1000 przypisanych urządzeń do nienadzorowanego dostępu,
 • brak limitu instalacji,
 • wsparcie techniczne przez chat i telefon.

Oprócz funkcji, dostępnych w pakiecie Standard, AnyDesk Advanced oferuje opcje masowego wdrażania za pośrednictwem MSI oraz zaawansowany poziom zarządzania użytkownikami.

AnyDesk dla firm od oficjalnego partnera w Polsce

Zainteresowały cię nowe licencje AnyDesk? Jeśli nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z home.pl – oficjalnym partnerem AnyDesk na rynku polskim.

Kup AnyDesk w home.pl, a uzyskasz:

 • polskie wsparcie handlowe,
 • możliwość negocjacji ceny,
 • fakturę VAT w PLN,
 • brak automatycznych odnowień.

Postaw na AnyDesk i wspieraj zdalnie swoich pracowników i klientów!

 

Artykuł powstał we współpracy z Home.pl