Otwarcie AIP Business Link Gdańsk z Maciejem Grabskim

Dodane: 19.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

W piątek 21 września Trójmiasto stanie się centrum młodego biznesu. Podczas imprezy z cyklu Business Mixer uroczyście otworzymy AIP Business Link Gdańsk i zobaczymy biznesowy pojedynek 3 obiecujących startupów o nominację do tytułu Startupu Roku 2012.

W piątek 21 września Trójmiasto stanie się centrum młodego biznesu. Podczas imprezy z cyklu Business Mixer uroczyście otworzymy AIP Business Link Gdańsk i zobaczymy biznesowy pojedynek 3 obiecujących startupów o nominację do tytułu Startupu Roku 2012. W rolę Guru Biznesu, który podzieli się swoim doświadczeniem i oceni prezentacje firm wcieli się Maciej Grabski.

Podczas najbliższego wydarzenia z cyklu Business Mixer spotkamy się w AIP Business Link Gdańsk, aby porozmawiać z Maciejem Grabskim. Ten pierwszy inwestor i współtwórca sukcesu rynkowego portalu Wirtualna Polska wcieli się w rolę Guru Biznesu, który podzieli się swoim doświadczeniem ze zgromadzonymi przedsiębiorcami i odpowie na pytania. Ekspert przeanalizuje prezentacje trzech młodych firm z ekosystemu AIP Business Link, które będą rywalizowały o tytuł Startupu Miesiąca: SprzedamByka, B2CMANAGER oraz Privore Group. Spośród nich wyłoni najlepszą, która w przyszłości będzie miała szansę zmierzyć się z innymi najlepszymi startupami ze społeczności Polski Przedsiębiorczej i zawalczyć o tytuł Startupu Roku 2012 podczas wydarzenia Grow UP Start UP.

SprzedamByka.pl to innowacyjne narzędzie zmieniające dotychczasowy sposób handlu bydłem. Pomagamy rolnikowi zawrzeć korzystną transakcję w Internecie. B2CMANAGER.com jest kompleksowym narzędziem online do pozyskiwania i obsługi klientów, które usprawnia działalność małych i średnich przedsiębiorstw. Privore Group to klub zakupowy z produktami najlepszych światowych i polskich marek sprzedawane z rabatami do 70%. Który z modeli biznesowych okaże się według eksperta najefektywniejszy – rozstrzygnie Business Mixer 21 września.

Wrześniowy Business Mixer nie będzie tylko kolejnym wydarzeniem z cyklu imprez pod tym hasłem. Będzie stanowił oficjalną inaugurację działalności AIP Business Link Gdańsk, czyli jednej z 5 lokalizacji sieci najnowocześniejszej na świecie platformy wspierania najlepszych startupów. Posiada oddziały zlokalizowane w 5 najważniejszych biznesowo miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. AIP Business Link Gdańsk będzie już trzecią oficjalnie otwartą lokalizacją sieci, po otwartym zimą 2011 AIP Business Link Warszawa oraz zainaugurowanym wiosną 2012 AIP Business Link Kraków.

Platynowym partnerem cyklu Business Mixer jest PKO Bank Polski. Partnerem wydarzenia będzie również Loso, firma dystrybuująca produkty szwedzkiego producenta WeAretheSuperlativeConspirancy na terenie Polski.

źródło: informacja prasowa