Otwarcie toruńskiej przestrzeni startupów już 26 czerwca!

Dodane: 21.05.2014

Mam Startup

Udostępnij:

26 czerwca w Toruńskim Parku Technologicznym odbędzie się konferencja Startup Toruń 2014, która towarzyszy otwarciu inkubatora Smart Space.

26 czerwca w Toruńskim Parku Technologicznym odbędzie się konferencja Startup Toruń 2014, która towarzyszy otwarciu inkubatora Smart Space.

Smart Space jest inkubatorem nowych technologii marki Exea. Założeniem twórców jest stworzenie toruńskiej przestrzeni startupów. W praktyce będzie to 1000 m2 nowocześnie zaprojektowanej i kompleksowo wyposażonej przestrzeni, dostępnej 24/7 oraz pełnym programem wsparcia merytorycznego.

Każdy startup, freelancer czy młoda firma znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje do twórczej pracy: coworking, biura, sale spotkań, przestrzeń do networkingu i relaksu. Najciekawsze projekty tworzone przez startupy ze Smart Space otrzymają także dostęp do zaplecza technologicznego nowoczesnego centrum przetwarzania danych Exea. Smart Space planuje również inwestować od 50.000 do 100.000 zł w projekty o potencjale globalnym.

Podczas konferencji Startup Toruń 2014 wystąpią znani specjaliści, reprezentanci branży startupów i nowych technologii jak Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska, Marcin Szeląg czy Jakub Probola. Partnerami wydarzenia są Google for Entrepreneurs, Innovation Nest oraz hub:raum.

Smart Space zaczyna działalność od lipca tego roku w Toruniu. Więcej informacji o możliwości aplikacji do inkubatora oraz samej konferencji otwarcia na stronie www.smart.exea.pl oraz w kanałach społecznościowych – Facebooku i Twitterze.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa