OutletMeblowy.pl w wersji mobilnej

Dodane: 27.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

OutletMeblowy.pl, jeden z największych polskich sklepów z luksusowymi meblami, we współpracy z Grupą AMP Media uruchomił wersję mobilną sklepu dla użytkowników smartfonów oraz tabletów.

OutletMeblowy.pl, jeden z największych polskich sklepów z luksusowymi meblami, we współpracy z Grupą AMP Media uruchomił wersję mobilną sklepu dla użytkowników smartfonów oraz tabletów.

Liczba osób korzystających z tabletów i smartfonów rośnie w ogromnym tempie, co pociąga za sobą zwiększającą się ilość klientów dokonujących zakupów internetowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Zgodnie z tym trendem OutletMeblowy.pl zdecydował się na uruchomienie sklepu w wersji mobilnej. Z analizy statystyk sklepu przeprowadzonej przez Grupę AMP Media, która wspiera OutletMeblowy.pl w zakresie kreowania i realizacji działań e-commerce, wynika bowiem, że ponad 20% ruchu generują wejścia z urządzeń mobilnych. Istotą działania było zatem przekształcenie tego ruchu w realną sprzedaż, którą osiągnąć można dając klientom wygodne narzędzie.

Wersja mobilna sklepu różni się od swego pierwowzoru układem graficznym zoptymalizowanym pod smartfony i tablety zgodnie z koncepcją Responsive Web Design. Charakteryzuje się on podłużnym interfejsem, dużą czytelnością grafik, tekstów i przycisków. Zrezygnowano także ze zbędnych dodatków obciążających stronę. Wersja kompatybilna jest z systemami iPhone/iPod Safari i Google Android.

– Uruchomienie wersji mobilnej z jednej strony stanowi kolejny krok rozwoju firmy i eksploracji nowych rynków, a z drugiej jest wyrazem naszego zainteresowania wymogami klientów. Posiadanie tableta czy smartfona to powoli standard wśród naszych klientów. Oczywistą była zatem decyzja o wdrożeniu narzędzia zwiększającego komfort pobytu i dokonywania zakupów w naszym sklepie – mówi Arkadiusz Konieczny, Creative Manager w OutletMeblowy.pl.

Dzięki uruchomieniu wersji mobilnej OutletMeblowy.pl zyskuje stały kontakt z klientem, który może obejrzeć ofertę sklepu, podzielić się swoimi wyborami z rodziną lub znajomymi czy też dokonać zakupu w każdym miejscu i o każdej porze, co w efekcie przekłada się na przywiązanie klienta do marki. Ta decyzja sprzyja jednocześnie stworzeniu wizerunku sklepu profesjonalnego i nowoczesnego, troszczącego się o klienta i jego potrzeby.

OutletMeblowy.pl oferuje meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz wielu znanych, luksusowych marek jak np.: Kler, Ciacci, Calligaris, Klose, Natuzzi, Koinor, Collection Unique, Piogia Decorativa, Holzmöbel, Janpol, czy Dan-Wex. Asortyment sklepu stanowią przede wszystkim końcówki serii, meble z ekspozycji, targów, salonów itp, dlatego oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach, obniżonych nawet do 70%.