Pakiet NA PLUS. Nowa oferta Pekao dla małych i średnich firm

Dodane: 08.09.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Bank Pekao S.A. przygotował ofertę specjalną dla nowych klientów z grupy małych i średnich firm – Pakiet NA PLUS. Jest to odpowiedź banku na potrzeby firm, które uwypukliły się w obliczu Covid-19.

W ramach oferty firmy otrzymują profesjonalną opiekę dedykowanego doradcy dostępnego dla nich całkowicie zdalnie, dwa bezpłatne rachunki – jeden bieżący w złotych oraz drugi w jednej z 20 walut obcych dostępnych w ofercie Pekao. Pakiet obejmuje także darmowy dostęp do najszerszej wersji bezpiecznej i łatwej w obsłudze bankowości internetowej PekaoBiznes24 Platinum. W ramach Pakietu są również bezpłatne przelewy wewnętrzne w PLN oraz przelewy do ZUS i US realizowane za pośrednictwem systemu bankowości internetowej, a także preferencyjne opłaty za złotowe przelewy zewnętrzne, przekazy SEPA oraz karty debetowe.

– Mając na uwadze oczekiwania i potrzeby klientów z sektora MŚP zbudowaliśmy prosty, odpowiednio dobrany pakiet, umożliwiający firmom swobodny rozwój w obecnej sytuacji makroekonomicznej. Dzięki niemu jesteśmy w stanie budować z klientami trwałe relacje i wspierać ich biznes – powiedziała Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Banku Pekao odpowiedzialna za Pion Małych i Średnich Firm.

Andrzej Furstenberg, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej, powiedział, że klienci ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu, coraz chętniej korzystają ze zdalnych form kontaktu z bankiem. Dlatego  Pekao łączy możliwość zdalnego korzystania z usług  z pełnym wsparciem dedykowanego opiekuna, dostępnego również zdalnie, w dogodnej dla klienta formie i czasie.

Oferta jest adresowana do firm prowadzących działalność z zastosowaniem pełnej księgowości, o rocznych przychodach do 50 mln zł – zarówno rozpoczynających swoją działalność, jak i bardziej wymagających, działających na szerszą skalę w kraju i współpracujących z zagranicą.

Bank umożliwia otwarcie rachunków firmowych w ramach Pakietu NA PLUS całkowicie zdalnie. Potwierdzenie danych z dowodu klienta odbywa się za pomocą wideoweryfikacji, a reszta niezbędnych informacji może zostać dostarczona do banku za pomocą kanałów elektronicznych. Zawarcie umowy ma miejsce w systemie bankowości internetowej PekaoBiznes24 poprzez autoryzację kodem SMS.