Pakowanie unikalne na światową skalę!

Dodane: 25.07.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Pierwsza inteligentna aplikacja do pakowania w Europie dostępna w polskiej wersji językowej. MyLuggage to projekt tworzony przez podróżników. Powstał rok temu podczas podróży koleją transsyberyjską, a jego realizacja po godzinach zajęła nam prawie 12 miesięcy.

Zdjęcie główne artykułu pochodzi z pexels.com

Jadąc w dalszą podróż, pakowaniem zaczynamy martwić się minimum na kilka dni przed wyjazdem i zawsze zajmuje nam to za dużo czasu – od kilku do kilkunastu godzin. Pakowanie to nie tylko wrzucanie rzeczy do walizki, ale poszukiwanie informacji o szczepionkach, liniach lotniczych czy lokalnej pogodzie. Aplikacja pozwala sprawdzić wszystkie te rzeczy w jednym miejscu.

MyLuggage poza pakowaniem ułatwia podróżowanie.

  • korzystamy z danych MSZ dzięki czemu w jednym miejscu znajdziesz informacje dotyczące bezpieczeństwa, zagrożeń, waluty czy wymagań wizowych.
  • aplikacja sprawdza średnią wagę planowanego bagażu i porównuje ją z ograniczeniami przewoźników, np. linii lotniczych.
  • MyLuggage pozwala tworzyć dedykowane listy „do kupienia” i „do przygotowania” dzięki czemu potrzebne informacje będą zawsze pod ręką: w przeglądarce i aplikacji, a dla tradycjonalistów będzie możliwość wydrukowania całej listy.
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem