Zaproszenie na FUTURE HEALTH POLAND 2021

Dodane: 11.01.2021

Mam Startup

Udostępnij:

FUTURE HEALTH POLAND 2021 jest odpowiedzią na ponad roczną przerwę pomiędzy najważniejszymi medycznymi wydarzeniami stacjonarnymi na świecie. Chcemy zaprosić Państwa do udziału w wirtualnym wydarzeniu, którego założeniem jest budowanie międzynarodowych kontaktów handlowych i nawiązywanie relacji biznesowych, które zainicjują spotkania na targach międzynarodowych po pandemii.
Z konsultacji z sektorem medycznym wynika, że FUTURE HEALTH POLAND 2021 jest odpowiedzią na potrzeby branży producentów sprzętu medycznego, wyrobów farmaceutycznych i laboratoryjnych, dostawców usług ochrony zdrowia i opieki medycznej. Położenie nacisku i zaangażowanie na rzecz eksportu polskich produktów i usług sektora medycznego jest teraz kluczowe dla odbudowy i rozwoju międzynarodowych relacji biznesowych, do czasu powrotu i możliwości organizacji bezpiecznych spotkań i targów międzynarodowych.

FUTURE HEALTH POLAND 2021 to platforma online, na której wystawcami będą wyłącznie polscy producenci i usługodawcy sektora medycznego. Grupę odbiorców będą stanowić profesjonaliści, w tym m. in. dystrybutorzy, agenci, producenci, dostawcy, inwestorzy oraz pracownicy służby zdrowia z całego świata.

FUTURE HEALTH POLAND 2021 skupia się wyłącznie na globalnej promocji polskich firm i ich oferty eksportowej. To pierwsze i jedyne takie wydarzenie wśród wirtualnych targów dostępnych obecnie na rynku.

Jednym z założeń FUTURE HEALTH POLAND 2021 jest wsparcie startupów medycznych w Polsce. Udział w wirtualnych targach pozwoli młodym firmom z obszaru medtech na wymianę wiedzy, doświadczenia i kontaktów. To miejsce, w którym startupy mogą skonfrontować swój projekt z ekspertami, spenetrować rynki zagraniczne i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Dowiedz się więcej odwiedzając:

www.futurehealthpoland.com

lub obserwuj nas na:

https://www.linkedin.com/showcase/futurehealthpoland2021

https://www.facebook.com/futurehealthpoland2021

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem