Papurazzi na iOS. Kulinarni krytycy nowej generacji wychodzą w miasto

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Powoli kończy się era wybierania restauracji na podstawie długich recenzji pisanych przez nie zawsze obiektywnych klientów. Dzięki Papurazzi .pl Polacy coraz częściej decydują się na wybór lokalu na podstawie zdjęć i ocen potraw zamieszczanych przez kulinarnych paparazzi.

Powoli kończy się era wybierania restauracji na podstawie długich recenzji pisanych przez nie zawsze obiektywnych klientów. Dzięki Papurazzi.pl Polacy coraz częściej decydują się na wybór lokalu na podstawie zdjęć i ocen potraw zamieszczanych przez kulinarnych paparazzi.

Właśnie wydana, darmowa, aplikacja Papurazzi sprawia, że do tego grona dołączyć może każdy posiadacz telefonu z systemem iOS. Chwila wystarczy aby zobaczyć co zjeść w okolicy lub pokazać i ocenić właśnie spożywane papu.

Papurazzi to ponad 5000 zdjęć i recenzji potraw oraz blisko 11000 lokali z całego kraju. Możemy sprawdzić gdzie zjemy prawdziwego hamburgera, gdzie wegetariański lunch czy pikantną pizzę, a jakie potrawy warto zamówić do domu.

Od pierwszych dni testów sami używamy Papurazzi prawie non-stop. Nie jest to kolejna aplikacja sprawiająca, że ma się ochotę odłożyć telefon i usiąść przed komputerem. Tutaj wszystko jest ładniejsze, działa szybciej i przyjemniej, a świadomość, że w kilka sekund możemy pokazać i ocenić potrawę, którą właśnie spożywamy daje niesamowitą moc. Możliwe, że zanim wrócimy do domu w komentarzach będą już przeprosiny lub podziękowania szefów restauracji. – mówi Konrad Nowosz, twórca Papurazzi.pl.

Poza pełną funkcjonalnością serwisu www w aplikacji możemy także między innymi meldować się w lokalach czy korzystać z funkcji pimp that papu pozwalającej dodać do zdjęć efekty, napisy i w mgnieniu oka podzielić się nimi ze znajomymi.

Papurazzi na iOS to także unikatowe promocje oraz wyzwania, które inspirują do kulinarnych poszukiwań. W niedalekiej przyszłości, dzięki współpracy z lokalami, autorzy obiecują także premiowanie użytkowników aplikacji darmowymi daniami, specjalnymi ofertami i zniżkami.

Aplikacja jest idealną propozycją na ciepłe wiosenne dni, kiedy odkrywamy nowe miejsca i smaki. Wychodzi też na przeciw zmianom w naszych kulinarnych upodobaniach – coraz częściej jadamy na mieście, łapiemy w biegu pudełka z jedzeniem we wszelkiej maści barach street food, przesiadujemy na leżakach w coraz modniejszych klubokawiarniach. W miejskiej dżungli, dla głodnego człowieka, papurazzi jest obowiązkowym drogowskazem, który każdy powinien mieć w swoim telefonie.

źródło: informacja prasowa