Papurazzi.pl – Poznaj Gustka

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Gustek to nowa propozycja portalu www.papurazzi.pl dla wszystkich osób lubiących jeść poza domem. Gustek jest kulinarnym doradcą i jednocześnie pierwszym w serwisach oceniających restauracje, systemem rekomendacji.

Gustek to nowa propozycja portalu www.papurazzi.pl dla wszystkich osób lubiących jeść poza domem. Gustek jest kulinarnym doradcą i jednocześnie pierwszym w serwisach oceniających restauracje, systemem rekomendacji.


Znajomość z nami Gustek, jak na doradcę przystało, rozpoczyna od małego rozeznania. Oceniamy 10 potraw oraz lokali na podstawie których kulinarny doradca przedstawia nam pierwsze rekomendacje. Nie są one w 100% idealne, dlatego też Gustek przez cały czas będzie zbierał informacje o wszystkich naszych aktywnościach w serwisie. Z każdym dodanym zdjęciem oraz oceną propozycje Gustka staną się bardziej precyzyjne.

Gustek cały czas się uczy. Bazuje zarówno na tym co robimy –  jak też – co robią osoby o zbliżonym do nas guście (możemy oczywiście te osoby poznać). Listę rekomendacji zobaczyć możemy na http://www.papurazzi.pl/gustek a także odwiedzając stronę rekomendowanego lokalu lub potrawy (w tych miejscach widzimy też ilu osobom wcześniej Gustek daną „rzecz” zasugerował).

„Gustek to kolejny po geolokalizacji, zadaniach, oraz oczywiście, samej idei serwisu element papurazzi.pl jakiego nam dotychczas na stronach zajmujących się tematem restauracji w internecie brakowało. To oczywiście nie wszystko i jeszcze nie raz Was zaskoczymy.” – mówi Konrad Nowosz – twórca papurazzi.pl.

Aby rozpocząć znajomość z Gustkiem należy założyć konto w serwisie (oczywiście darmowe) i odwiedzić stronę www.papurazzi.pl/gustek.

Papurazzi.pl to pierwszy i największy w Polsce portal dla kulinarnych paparazzi. Wprowadziliśmy w Polsce nowy rodzaj kulinarnej krytyki. Nasi użytkownicy dodają zdjęcia oraz recenzje potraw zjedzonych w restauracjach tworząc jednocześnie ranking miejsc wartych odwiedzenia. Papurazzi.pl to także unikalne funkcje geolokalizacyjne (możemy sprawdzić co warto zjeść w naszej bezpośredniej okolicy) oraz gigantyczna baza z informacjami i recenzjami lokali.

źródło: informacja prasowa