Partyplanner.pl już jest dostępny! Najlepszy imprezowy przyjaciel w zasięgu Twojej ręki

Dodane: 31.03.2015

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Partyplanner.pl to nowatorska aplikacja, która łączy w sobie cechy portalu społecznościowego i kalendarium imprez. Swoim użytkownikom umożliwia przeglądanie najświeższych informacji o aktualnych i nadchodzących wydarzeniach, a także zaplanowanie swojej idealnej imprezy.

Przychodzi ten moment, gdy po całym tygodniu ciężkiej nauki czy też pracy chcesz się trochę rozerwać. Idziesz wtedy na żywioł, tam gdzie Cię nogi poniosą, albo planujesz dokładnie jak będzie wyglądał Twój wieczór.

Może gdzieś będzie dobra impreza, może będą promocje, może uda się wejść do klubu za free, może spotkasz dużo znajomych, może poznasz kogoś wyjątkowego, może wypijecie razem drinka… a może doświadczysz dziś wszystkiego po trochu. Tego nie wiemy ale „może” wiemy, w jaki sposób ci pomóc. 

  

Partyplanner.pl to aplikacja, którą stworzyli znajomi z Trójmiasta. Prace nad projektem rozpoczęły się już w 2013r. Partyplanner.pl początkowo miał być tylko serwisem umożliwiającym kompleksowe zorganizowanie imprezy. W trakcie kolejnych spotkań dochodziły nowe pomysły, które w rezultacie wpłynęły na ostateczny kształt aplikacji.

Partyplanner.pl w wersji finalnej jest aplikacją, która łączy w sobie cechy portalu społecznościowego i kalendarium imprez. Jest także kanałem marketingowym dostarczającym informacji na temat promocji w postaci darmowych drinków czy wejść do klubów. Swoim użytkownikom umożliwia przeglądanie najświeższych informacji o aktualnych i nadchodzących wydarzeniach, a także zaplanowanie swojej idealnej imprezy.

Skontaktuj się ze znajomymi i dzięki dokładnej mapie zobacz gdzie są i czy naprawdę „już jadą”. Zgarnij promocję, napij się za darmo w jednym, drugim, trzecim czy czwartym klubie. Poderwij swój ideał i zamiast rzucać tekstem „czy bolało jak spadałaś z nieba” po prostu znajdź ją w aplikacji, postaw najpierw wirtualnego a potem realnego drinka. Za pomocą jednego kliknięcia jesteś też w stanie zwołać swoich znajomych w miejsce gdzie odbywa się najlepsza impreza, poprzez skorzystanie z funkcji „Jest Dym”.

A gdy poniesie Cię melanż i znajdziesz się w czarnej… dziurze kliknij „Zgubiłem się”, a wierni towarzysze ruszą Ci na ratunek.

Żyjemy w czasach, w których dla nikogo nie stanowi problemu zagadanie bądź zaczepienie kogoś na Facebooku. Schody zaczynają się wtedy, kiedy mamy podejść do kogoś w klubie czy na koncercie i najzwyczajniej w świecie zagadać. Tworząc PartyPlanner.pl chcieliśmy rozwiązać ten problem – mówi Łukasz Józefowicz jeden z pomysłodawców Partyplanner.pl. PartyPlanner.pl pozwala zaczepić „ideał” który właśnie zobaczyliśmy w klubie, zaproponować wirtualnego drinka jednym kliknięciem, a po chwili podejść do baru i postawić go w realu.

Partyplanner.pl jest skierowany zarówno do osób aktywnie spędzających czas jak i dla podmiotów z branży gastronomiczno-rozrywkowej, które dzięki specjalnemu panelowi mogą skorzystać z nowych kanałów marketingowych dotarcia do klientów – dodaje Aleksandra Hinc, współzałożyciel Partyplanner.pl

Wszystko to dostępne jest z poziomu strony www oraz wygodnej aplikacji na urządzenia z systemami Android i iOS. Najlepsze imprezowe doświadczenie jest w zasięgu ręki!

Aplikację można pobrać TU.