Paweł Bochenek i Krzysztof Michałowski dołączają do zarządu Filmwebu

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Paweł Bochenek oraz Krzysztof Michałowski z początkiem października b.r. dołączyli do zarządu spółki Filmweb. Zarząd liczy w tej chwili trzy osoby, łącznie z Arturem Gortychem jako założycielem oraz prezesem zarządu, pełniącym tę funkcję od początku istnienia portalu.

Na zdjęciu od lewej: Paweł Bochenek, Krzysztof Michałowski i Artur Gortych

Paweł Bochenek z portalem związany jest od 2004 roku. Od 2014 roku zarządza zespołem rozwijającym firmę na stanowisku Product Development Director. Odpowiada za strategię rozwoju produktów Filmwebu. Wcześniej pełnił funkcję Sales & Marketing Managera oraz Product Managera. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Michałowski – absolwent IKP UW, wydziału filmoznawstwa UJ i filozofii UW, doktor filozofii SNS IFiS PAN – związany jest z Filmwebem od 2007 roku. Karierę w portalu rozpoczynał jako redaktor naczelny i wydawca, szybko jednak awansował na nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego. Odpowiada zarówno za strategię biznesową portalu, sprzedaż, budowanie marki i marketing, jak i pracę redakcji oraz działu wideo.

– Z prawdziwą przyjemnością chciałbym powitać w gronie zarządu Filmwebu Pawła Bochenka i Krzysztofa Michałowskiego – informuje Artur Gortych. – Filmweb to dzisiaj niekwestionowany numer 1 w tematyce filmu w polskim Internecie. Jestem pewien, że dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu rozpoczniemy w przyszłym roku naszą ekspansję na rynki zagraniczne – dodaje.