PAYBACK uruchomił platformę z ofertami finansowymi

Dodane: 19.05.2020

Marta Wujek

Udostępnij:

Program PAYBACK rozpoczął współpracę z instytucjami z sektora finansowego, uruchamiając tym samym Platformę PAYBACK Finanse. Platforma powstała, by udostępniać uczestnikom najlepsze oferty z rynku.
W ramach projektu każdy użytkownik PAYBACK może zdobywać punkty zawierając umowę z wybranym podmiotem. Założenie nowego konta lub karty kredytowej, a może kredyt lub pożyczka gotówkowa – każda tego typu aktywność nagradzana będzie punktami.

– Programy lojalnościowe najczęściej spotykane są w miejscach, w których często robimy bieżące zakupy lub oddajemy się rozrywce. Chcemy jednak przełamać ten stereotyp i udowodnić, że formuła multipartnerska świetnie sprawdzi się także w branży finansowej. Wśród usług, które oferujemy w ramach projektu Platformy PAYBACK Finanse, znajdzie się możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego, założenia konta bankowego lub karty kredytowej. Każdy uczestnik, który zdecyduje się na wybrany produkt i skorzysta z oferty w danym banku, otrzyma tysiące dodatkowych punktów. Jestem przekonany, że współpraca z firmami z tej branży spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający PAYBACK Polska.

By skorzystać z oferty, należy zalogować się na swoje konto na stronie payback.pl bądź w aplikacji, wybrać interesujący produkt, a następnie instytucję finansową. Uczestnik, tak jak w przypadku standardowej procedury zakupów, zostanie przekierowany na stronę usługodawcy, gdzie będzie mógł dokończyć proces. W wielu przypadkach uczestnicy Programu będą mogli zyskać podwójnie np. premię dostępną w ramach promocji w danym banku oraz punkty PAYBACK.

Wśród banków, których oferta jest dostępna w ramach projektu Market Place Finansowy znajdują się aktualnie między innymi: Alior Bank, Santander Bank Polska, Millenium, Pekao S.A., BNP Paribas, mBank, Getin Bank.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem