PayLane na InternetBeta

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Właśnie ruszyła InternetBeta 2011, najważniejsza konferencja dla fascynatów Internetu i nowych mediów w Polsce. Wezmą w niej udział m.in. startupy, portale, serwisy i sklepy internetowe oraz agencje interaktywne.

Właśnie ruszyła InternetBeta 2011, najważniejsza konferencja dla fascynatów Internetu i nowych mediów w Polsce. Wezmą w niej udział m.in. startupy, portale, serwisy i  sklepy internetowe oraz agencje interaktywne. Wśród prelegentów znajdują się między innymi Paweł Tkaczyk z Midea, Przemysław Żyła z Netsprint, Maciej Budzich z Mediafun i Mateusz Tułecki – organizator InternetBeta.

Drugiego dnia konferencji będzie można posłuchać Karola Zielinskiego – dyrektor zarządzający PayLane opowie o „Przyjmowaniu płatności na swojej stronie, czyli z płatnościowym API za pan brat”. Prezentacja odbędzie się w ramach sesji technologicznej, której partnerem jest Empathy – Internet Software House. Zapraszamy wszystkich w czwartek o godzinie 10:30 (sala M22).

O PayLane:
PayLane jest dostawcą usług płatności internetowych na rynku europejskim. Oprócz najpopularniejszych metod płatności (takich jak karty kredytowe i debetowe, polecenia przelewu i zapłaty, PayPal itd.), PayLane oferuje też gros rozwiązań charakterystycznych dla poszczególnych regionów całej Europy. Klienci mogą również dokonywać transakcji i rozliczeń w walutach z ponad 50 krajów. Wszechstronność i bezpieczeństwo usług pozwalają PayLane dostosować ofertę do potrzeb każdego e-biznesu.
PayLane jest oficjalnie zarejestrowane jako partner Visy i MasterCard. Spełnia również najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI (Level 1 PCI DSS).

źródło: informacja prasowa