Paymax poszerzy sieć sprzedaży

paymax poszerzy siec sprzedazy
Udostępnij:
Aniołowi biznesu zapewnili Paymax S.A. możliwość dalszego rozwoju systemu akceptacji płatności mobilnych (mPOS). Środki pozyskane w czwartej rundzie finansowania oraz wsparcie biznesowe wniesione przez inwestorów, pozwolą znaczące poszerzenie sieci sprzedaży i przyspieszenie rozwoju Paymax S.A.

Pozyskane finansowanie pozwoli Spółce na realizację kluczowych celów w zakresie zwiększania sieci sprzedaży oraz dalszego rozwoju rozwiązania Paymax mPOS. Dodatkowo, Paymax S.A. będzie mogła rozpocząć integrację z kilkoma klientami biznesowymi z Europy Środkowo-Wschodniej, rozpoczynając tym samym swoją ekspansję na rynki zagraniczne.

fot. materiały prasowe

- Terminale mobilne są rozwiązaniem trafiającym w potrzeby licznej grupy akceptantów - przede wszystkim tych, którzy prowadzą mały lub średniej wielkości biznes i przywiązują szczególną wagę do wysokości kosztów stałych. Dla tych przedsiębiorców nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna. Dzięki dofinansowaniu Paymax S.A. będzie miała możliwość poszerzenia sieci sprzedaży i zwiększenia skali dotarcia do klientów. Już dzisiaj otrzymujemy kolejne zamówienia nie tylko od klientów detalicznych, ale co istotniejsze - od dużych firm działających m.in. w branży telekomunikacyjnej i finansowo-ubezpieczeniowej - mówi Tomasz Sowiński, Wiceprezes Zarządu Paymax S.A.

Środki pochodzące z inwestycji posłużą do uruchomienia nowych kanałów dystrybucji mobilnych PIN-Padów Paymax, które – w połączeniu z dowolnym smartfonem oraz bezpłatną aplikacją – umożliwiają przyjmowanie płatności w każdym punkcie handlowym. Również klienci biznesowi coraz chętniej korzystają z bezabonamentowych terminali i elastycznej oferty Paymax, w której prowizja za dokonywane płatności maleje wraz ze wzrostem obrotów.