PayPal One Touch już w Polsce. Zapłacisz klikając na jeden przycisk

Dodane:

Adam Sawicki, Redaktor prowadzącyRedaktor prowadzący MamStartup Adam Sawicki

Udostępnij:

PayPal wprowadził w Polsce One Touch, nowy sposób dokonywania płatności. Nie trzeba się logować i podawać danych karty kredytowej. Wystarczy, że klikniesz na przycisk „kontynuuj”.

Jedno klikniecie i gotowe

Płatności za pośrednictwem PayPala będą jeszcze prostsze. Amerykańska spółka umożliwiająca dokonywanie bezpiecznych transakcji internetowych wprowadza na polski rynek usługę One Touch, która dotychczas była dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Dzięki nowej funkcji zakupy online za pomocą PayPala będą wygodniejsze i szybsze, bo potwierdzane tylko jednym przyciskiem „kontynuuj”.

Wystarczy, że internauta zaloguje się wcześniej do swojego konta PayPal i wybierze opcję „pozostań zalogowanym w celu szybkich zakupów”. Wówczas przez najbliższych sześć miesięcy użytkownik będzie mógł zapłacić za wybrane towary w e-sklepach, które obsługują Express Checkout, klikając jedynie na wcześniej wspomniany przycisk „kontynuuj”. Następnie środki finansowe automatycznie zostaną pobrane z naszego rachunku i przekazane na konto punktu handlowego.

One Touch nie tylko w Polsce

Dodatkowo usługa jest kompatybilna z różnymi urządzeniami. Możemy z niej korzystać zarówno za pośrednictwem komputera, jak również smartfonów i tabletów. Co ważne, zespół stojący za PayPalem przekonuje, że płatności dokonywane z wykorzystaniem One Touch są bezpieczne, bo użytkownik nie musi przy każdej transakcji podawać danych karty kredytowej, loginów i haseł.

Polska to nie jedyny kraj, w którym amerykańska spółka postanowiła zaimplementować innowacyjny sposób płatności za zakupy. W tym samym czasie One Touch stał się dostępny również dla klientów z Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemiec, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Australii.