PayPal organizuje konkurs. Zwycięzców zaprosi na warsztaty w Dolinie Krzemowej

Dodane: 10.02.2015

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Wczoraj ruszył konkurs dla dostarczycieli rozwiązań dotyczących płatności mobilnych. Główną nagrodą jest czterodniowe szkolenie, które przeprowadzą eksperci PayPala w San Jose w Kalifornii. Jak czytamy w nadesłanej informacji prasowej, o zwycięstwie zadecyduje liczba pozyskanych sprzedawców i przeprowadzonych transakcji.

fot. SplitShire

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Najlepsi uczestnicy konkursu muszą wykazać przydatność swojego rozwiązania. Idealnym miernikiem do tego będzie liczba zapisanych sprzedawców i przeprowadzonych transakcji za pomocą autorskich rozwiązań systemów płatniczych. Pomysł na zorganizowanie polskiej edycji konkursu przyszedł po udanym wydarzeniu w Hiszpanii. Influencers Contest zostanie zorganizowany łącznie w 21 europejskich krajach. Co firma chce nim osiągnąć?

Cel konkursu jest prosty: PayPal chce stworzyć pole do rywalizacji dla specjalistów, na którym będą mogli współzawodniczyć i sprawdzić się w branży e-commerce. „Możliwość starcia się z innymi firmami stwarza wyśmienite warunki do wymiany pomysłów i kreowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie szybkich, wygodnych oraz bezpiecznych transakcji dla jak największej liczby środkowoeuropejskich sprzedawców” czytamy w komunikacie prasowym.

– Agencje internetowe i integratorzy systemów to ważni partnerzy PayPal w procesie dostarczania szybkich, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań płatniczych dla sprzedawców – przekonuje Damien Perillat, Dyrektor Zarządzający PayPal w Europie Środkowo-Wschodnie. – PayPal Influencers Contest stwarza im możliwość pokazania się od jak najlepszej strony i zwiększenia sprzedaży ich klientów – dodaje. Zwycięska firma będzie mogła zaprosić dwóch pracowników do San Jose na czterodniową lekcję ekspercką w głównej siedzibie PayPal.

Nagroda dotyczy także kosztów związanych z przelotem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz samymi warsztatami. PayPal przewidział również nagrody dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. Do udziału zaprasza dostawców rozwiązań oraz integratorów systemu (z wyjątkiem dostarczycieli płatności). Zgłoszenia do konkursu będą zbierane do 20 sierpnia 2015 roku.

źródło: informacja prasowa