Jak smartfon może usprawnić Twój dojazd do pracy?

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

pekao dojazd do pracy

Udostępnij:

Telefon z pewnością ułatwia Ci różne aspekty codziennego życia. Dlaczego więc nie miałby robić tego również podczas dojazdu do pracy? Poznaj możliwości innowacyjnych aplikacji bankowych w tym zakresie.

Jak pokryć koszty dojazdu do pracy przy użyciu aplikacji bankowej?

Dojazd do pracy, znajdującej się w mieście oddalonym o wiele kilometrów od miejsca zamieszkania, jest uciążliwy sam w sobie. Autostrady nieco ułatwiają tę podróż, umożliwiając omijanie korków i ograniczeń prędkości w strefach zamieszkania. Wciąż pozostaje jednak kwestia straty czasu na bramkach służących do poboru opłat.

Możesz jednak ułatwić sobie dojazd do pracy, korzystając z aplikacji PeoPay z usługą Autopay, która działa jak aplikacja na autostrady. Dzięki aktywacji funkcji opłata za przejazd zostanie pobrana automatycznie, a Ty skrócisz czas potrzebny na podróż. Tym samym dotrzesz do pracy szybciej i bez stresowania się tym, że spóźnisz się przez za długi czas oczekiwania na uiszczenie opłaty za przejazd na bramce.

Aplikacja bankowa ułatwiająca parkowanie

Parkowanie w centrum miasta to zmora wielu kierowców, którzy planują dojazd do pracy, szczególnie gdy docierają z mniejszych miejscowości. Nie dość, że korki zabierają cenny czas, a liczba miejsc parkingowych jest zawsze ograniczona i obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy, to jeszcze pozostaje kwestia opłaty za postój.

Nie chodzi tu nawet o same stawki, które zresztą potrafią mocno nadwyrężyć domowy budżet. Problemem jest czasem samo znalezienie parkomatu albo zakupienie biletu, gdy maszyna ulegnie awarii – co nie jest wytłumaczeniem dla służb sprawdzających parking. Problemów może Ci jednak oszczędzić aplikacja do płacenia za parking.

Korzystając z niej, dokonasz zakupu online, logując się do swojej bankowości mobilnej i wybierając opłaty parkingowe. Wszystko odbędzie się błyskawicznie, a do tego będzie wyjątkowo komfortowe ze względu na dodatkowe udogodnienia. Należy do nich chociażby opcja ustawienia płynnego czasu parkowania, który zatrzymasz po powrocie do samochodu. W rezultacie nigdy nie dostaniesz mandatu za wybór zbyt krótkiego czasu w parkomacie.

Komunikacja publiczna a dojazd do pracy z innej miejscowości

A co z osobami, które dojeżdżają do pracy przy wykorzystaniu autobusu lub tramwaju? I tutaj PeoPay ma wiele do zaoferowania. Posiada funkcję, która łączy usługi bankowe z aplikacją do kupowania biletów komunikacyjnych, dzięki czemu kupisz je już po wejściu do transportu miejskiego. Efekt? Nie musisz korzystać z biletomatów w pojazdach lub na przystankach, które przeżywają oblężenie na chwilę przed przyjazdem autobusu, a także unikasz problemów z kontrolerami, jakie niesie za sobą jazda bez biletu.