Pięć polskich spółek w Plug and Play TechCenter

piec polskich spolek w plug and play techcenter
Udostępnij:
Właśnie zakończyła się druga edycja programu Go_Global w ramach którego pięć polskich spółek pojedzie na trzy miesiące do Plug and Play Tech Center w Dolinie Krzemowej.

Właśnie zakończyła się druga edycja programu Go_Global w ramach którego pięć polskich spółek pojedzie na trzy miesiące do Plug and Play Tech Center w Dolinie Krzemowej. Uczestnicząc w międzynarodowym programie dedykowanym spółkom spoza USA otrzymają one od Plug and Play opiekę mentorską, przestrzeń do pracy i spotkań oraz co najważniejsze przygotowanie, kontakt i udział w prezentacjach inwestorskich.

Spółki, które zostały wytypowane przez PnP w ramach pierwszego konkursu Plug and Play Poland, a następnie pozyskały finansowanie trzymiesięcznego pobytu w Kalifornii w ramach program GO_GLOBAL, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, to:

Oferta programu GO_GLOBAL, którego oficjalnym partnerem jest Plug and Play Tech Center, to unikatowa oferta dla polskich Spółek. Przez trzy miesiące firmy otrzymują wsparcie specjalistów z Doliny Krzemowej w przygotowaniach i kontaktach z międzynarodowymi inwestorami.

Start kolejnej edycji już wkrótce! Więcej informacji na stronie PlugandPlayPoland

źródło: informacja prasowa