Piękne słuchawki do Xboxa. Oto Bang & Olufsen Beoplay Portal

Dodane: 31.03.2021

Agata Ruszkowska

Udostępnij:

Doskonały design, jakość dźwięku i ANC. Bang & Olufsen  przygotował interesujący produkt dla graczy i nie tylko.
Duńska marka Bang & Olufsen z pewnością jest znana miłośnikom muzyki i dobrego designu – ich produkty są cenione za świetne wzornictwo i dobrą jakość brzmienia. Nie inaczej jest w przypadku ich nowego produktu – słuchawek, które są dedykowane przede wszystkim graczom korzystającym z xBoxa.

Czym się wyróżnia model Beoplay Portal? Przede wszystkim sprzęt daje możliwość ustawienia balansu między poziomami głośności czatu i gry – można to zrobić bezpośrednio ze słuchawek albo za pomocą aplikacji B&O. Dodatkowo mamy tu bezprzewodową łączność z konsolą(lub innymi urządzeniami), która odbywa się za pośrednictwem Bluetooth 5.1 i aptX Adaptive.

Mocną stroną słuchawek są też mikrofony – dokładnie 4 mikrofony cyfrowe MEMS do obsługi głosu (2 współdzielone z funkcją ANC) i 4 dedykowane mikrofony MEMS do obsługi funkcji ANC (2 mikrofony w każdym nauszniku). Cały zestaw zapewni doskonałą jakość dźwięku i komfort podczas rozmów.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym nowym modelu? Przede wszystkim to, że słuchawki zapewniają do 12 godzin (ładowanie przez USB za pomocą portu USB-C) i są wyposażone w technologię ANC, która ma ogromne znaczenie, jeśli chcemy korzystać podczas grania przy innych osobach lub na zewnątrz do słuchania muzyki.

Oczywiście jak przystało na nowoczesny sprzęt Beoplay Portal obsługujemy za pomocą dotykowego sterowanie na puszce.

Model trafi do oficjalnej sprzedaży 29 kwietnia 2021 i będzie dostępny w cenie 2249 zł. W przedsprzedaży można go już teraz zamówić na stronie Microsoftu.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem