Pierwsza edycja HRowych office Hours dla startupów

Dodane: 16.04.2021

Mam Startup

Udostępnij:

Bezpłatne HRowe Office Hours to inicjatywa skierowana do wszystkich founderów i managerów, którzy zastanawiają się, czy procesy HRowe w ich startupach są odpowiednio ułożone, którzy stoją przed wyzwaniem, z którym nie wiedzą, jak sobie poradzić albo którzy chcieliby dowiedzieć się, jak stać się lepszym liderem. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się już 27 kwietnia, każdy zainteresowany będzie mógł umówić się na indywidualne konsultacje z ekspertami firmy HR Hints, którzy na co dzień wspierają liderów startupów w rozwoju i pokonywaniu wszelkich problemów w obszarze ludzkim.
Organizowane przez firmę HR Hints wydarzenie jest świetną okazją do konsultacji swoich założeń HRowych, wyzwań przed jakimi stoi founder, czy też po prostu omówienia swoich planów rozwoju firmy w obszarze związanym z ludźmi. – Budowanie odpowiednio dopasowanego i zmotywowanego zespołu oraz właściwie zarządzanie pracownikami są kluczem do rozwoju każdej firmy. To jednocześnie jedne z największych wyzwań, przed jakimi stoją founderzy i managerowie. Potwierdziły to wyniki przeprowadzonego przez nas badania, które opublikowaliśmy w raporcie dotyczącym wyzwań HRowych w startupach i rozwijających się firmach technologicznych. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć HRowe Office Hours! Chcemy, aby dzięki tej inicjatywie liderzy startupów mogli skonsultować wszelkie wątpliwości z zakresu szeroko pojętego HRu, do którego zaliczamy zarówno rekrutację, jak i takie aspekty jak leadership, motywowanie pracowników, czy też identyfikację słabo prosperujących ogniw w zespole –  komentuje inicjatywę Filip Małek, Business Manager w HR Hints.

Wydarzenie przeznaczone jest dla founderów oraz managerów startupów z każdego sektora i na każdym etapie rozwoju, którzy chcieliby omówić swoje wyzwania, czy też skonfrontować swoje plany i przemyślenia. Każde spotkanie będzie indywidualną konsultacją w formie rozmowy video i potrwa 30 minut. W celu bezpłatnej rejestracji wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod tym linkiem.

Organizator wydarzenia, czyli firma HR Hints wspiera startupy i ich liderów we wszystkich aspektach związanych z obszarem ludzkim, w tym rekrutacją, zarządzaniem zespołem, identyfikowaniem brakujących kompetencji w organizacji, rozwoju leadershipu, czy też w odpowiednim przygotowaniu i wdrożeniu procesów HRowych.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem