Pierwsza giełda kryptowalut, która dzieli się zyskiem z użytkownikami. Rejestracja startuje 5 września

Dodane: 03.09.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Tokeneo otwiera pierwszę w Polsce giełdę kryptowalut, którą będzie można kupić. Osoby posiadające tokeny TEO, będą uczestniczyć w podziale zysków z transakcji na giełdzie i codziennie otrzyma wypracowany zysk.
Celem powstania giełdy jest stworzenie systemu umożliwiającego inwestorom realny udział w sukcesie platformy. Wypłaty będą proporcjonalne do zaangażowania użytkowników w platformę, wyrażonego liczbą zdeponowanych na giełdzie tokenów TEO. Wygenerowane zyski będą dystrybuowane cyklicznie po zamknięciu każdego dnia.  

– 50% opłat transakcyjnych będzie automatycznie przekazywana na portfele naszych użytkowników. Posiadając TEO będzie można „kopać” kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt kryptowalut jednocześnie. Oczywiście, po przekazaniu udziałów, użytkownicy będą mogli nimi swobodnie dysponować – komentuje Tomasz Rozmus, CEO Tokeneo.

By dołączyć do systemu wystarczy zarejestrować konto na stronie giełdy Tokeneo i dokonać najmniejszego nawet depozytu TEO. 

Bezpieczeństwo inwestorów priorytetem

System dywidend został tak skonstruowany, by zminimalizować ryzyko kursowe i ograniczyć manipulacje na rynku TEO. 90% tokenów pozostanie w rękach inwestorów, co przyczyni się do obniżenia ryzyka i zwiększy komfort inwestycyjny uczestników zbiórki.  Zostaną stworzone warunki umożliwiające wymianę informacji pomiędzy inwestorami a Tokeneo. 

Zależy nam by jak najwięcej osób mogło zarabiać dzięki naszej platformie, dlatego nie będziemy stosować żadnych ograniczeń ilościowych ani jakościowych wobec naszych użytkowników. W Tokeneo każdy inwestor jest mile widziany – podsumowuje Rozmus.

Rejestracja na giełdę rusza już 5 września. Od tego momentu każdy nowy użytkownik będzie przechodzić proces weryfikacji. Obejmuje on przesłanie skanu paszportu lub dowodu osobistego z obu stron oraz zdjęcie „selfie” z dokumentem.

Nie ma ograniczeń i wymogów co do ilości nabywanych tokenów TEO. Nawet najmniejsza ilość wystarczy, by mieć udziały w giełdzie. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem