Pierwsza krakowska edycja Auli Polska już 23 maja!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Aula Polska to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością. Kraków również wierzy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów.

23 maja (wtorek) o godzinie 19.00 w Wyższej Szkole Europejskiej będzie miała miejsce pierwsza krakowska aula. Uczestnicy wydarzenia poznają tajniki e-commerce. Dowiedzą się jak zbudować sklep w oparciu o best practices, poznają tajniki zwiększania konwersji oraz najnowsze trendy w tej dziedzinie. Podczas wydarzenia wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu i e-commercu podzielą się eksperci i praktycy. 

Wśród zaproszonych prelegentów są: Paweł Sala, Mariusz Wesołowski, Tomasz Tybon, Grzegorz Miłkowski oraz Katarzyna Bienussa. Eventy organizowane w innych miastach, z ramienia Auli, cieszą się bardzo dobrą opinią wśród swoich uczestników.

– Wczorajsza Aula była pierwsza, na której miałem okazję być. Robi wrażenie. Ludzie, wolumen, tematy, jakość – osiągneliście coś, na co inni pracowaliby dłuuuugo, nazywali to konferencjami i używali Bóg wie jakiego marketingu, żeby sciągnąć tam ludzi. Robi wrażenie – mówi Yuri Drabent.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://aulapolska.pl/krakow/.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem