Pierwsza płyta muzyczna na iPada wydana w Polsce już dostępna

Dodane: 28.03.2012

Mam Startup

Udostępnij:

Zespół „Bank” do tej pory wydał siedem albumów. Podążając z duchem czasu, muzycy postanowili wydać swoje ballady w wersji dostępnej na iPada.

Zespół „Bank” do tej pory wydał siedem albumów, pierwszy z nich – „Jestem panem świata”, w 1983 roku zyskał miano złotej płyty. Grupa ma na swoim koncie wiele występów zagranicznych. Ostatnia składanka ukazała się w 2009 roku, nosi tytuł „Ciągle ktoś mówi coś”. Podążając z duchem czasu, muzycy postanowili wydać swoje ballady w wersji dostępnej na iPada.

Aplikacja umożliwia swobodny dostęp utworów Grupy Rockowej Bank. W biografii, napisanej przez członków zespołu, użytkownicy znajdą najważniejsze informacje o grupie. W osobnej części znajdują się wszystkie teksty piosenek. Sympatycy zespołu zyskają dostęp do nagrań muzycznych oraz informacji związanych z twórczością i życiem artystów. W odrębnych zakładkach umieszczone są zdjęcia z trasy i unikalne wycinki prasowe z przeszłości.

Aplikacja jest interaktywna – dzięki specjalnie stworzonemu serwerowi użytkownicy mają możliwość dodawania własnych treści i zdjęć. Posiadacze aplikacji, będą mogli nie tylko lepiej poznać zespół, ale także być częścią aktywnej społeczności skupionej wokół aplikacji.

Aplikacja dostępna jest pod adresem: http://itunes.apple.com/pl/app/bank-ballads/id500281133?mt=8

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem