Pierwsza w Polsce porównywarka diet pudełkowych już działa

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Cateromarket to pierwsza w Polsce porównywarka cateringów dietetycznych i diet pudełkowych, gromadząca wszystkie dostępne na rynku oferty w jednym miejscu. Platforma uruchomiona została już kilka miesięcy temu, jednak dopiero w połowie sierpnia serwis zyskał pełną funkcjonalność.

Obecnie znaleźć w nim można niemal 4000 propozycji cateringowych z ponad 200 miast w całym kraju.

– Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo nie dziwi już widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień – mówi Łukasz Sot, współzałożyciel serwisu Cateromarket.pl. I dodaje: Stworzony przez nas portal jest więc odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny.

Jeszcze dekadę temu, kiedy branża ta zaczynała dopiero raczkować, liczbę tego typu podmiotów można było policzyć na palcach jednej ręki. Usługa była ekskluzywna i droga, dedykowana przede wszystkim dla top menedżerów czy gwiazd telewizji.

Dzisiaj wszystko się jednak zmieniło. Na terenie całego kraju działa ok. 350 firm i każdego miesiąca przybywają kolejne.

– Usługodawcy oferujący catering pudełkowy obecni są już w ponad 200 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Co istotne, dotyczy to nie tylko największych metropolii, z Warszawą na czele, gdzie liczba firm przekroczyła 100, ale i mniejszych miast i miasteczek. Z tego typu usług korzystają chociażby mieszkańcy Suwałk, Dębicy czy Ciechanowa – opisuje przedstawiciel Cateromarket.

Tak „ostra” konkurencja sprzyja głównie klientom. By utrzymać się na konkurencyjnym rynku, dostawcy muszą bowiem oferować coraz lepszą jakość za naprawdę rozsądne pieniądze. W efekcie obecnie całodniowy zestaw pięciu posiłków, z bezpłatną konsultacją i opieką dietetyka możemy wykupić już za 35zł/dzień. A dodatkowo w tej cenie dostajemy… wygodę i więcej wolnego czasu.

Cateromarket.pl jest bezpłatnym serwisem internetowym porównującym ponad 4000 ofert na terenie całego kraju. Użytkownicy cateromarket.pl mają w zasięgu kilku kliknięć wgląd we wszystkie diety dostępne w ich mieście.

Zasada działania porównywarki jest prosta. Należy wybrać dietę, miejsce zamieszkania oraz okres na jaki chcemy zamówić posiłki. W ciągu niecałej sekundy porównywarka wyszuka wszystkie firmy spełniające podane kryteria. Listę wyników można dowolnie filtrować i sortować – wg popularności, ceny lub ocen użytkowników.

To właśnie możliwość  komentowania, wystawiania ocen i wymiany doświadczeń pomiędzy konsumentami sprawia, że Cateromarket.pl jest najcenniejszym źródłem wiedzy o firmach cateringowych.