Pierwsza w Polsce porównywarka obuwia

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Podo.pl jest pierwszą porównywarką wizualną w Polsce i jednocześnie największą internetową przeglądarką obuwia. Nie trzeba już przekopywać się przez setki zdjęć i stron by znaleźć te jedyną i wymarzoną parę. Podo szybko i skutecznie pomaga w poszukiwaniach wymarzonej pary butów.

Podo.pl jest pierwszą porównywarką wizualną w Polsce i jednocześnie największą internetową przeglądarką obuwia. Nie trzeba już przekopywać się przez setki zdjęć i stron by znaleźć te jedyną i wymarzoną parę. Podo szybko i skutecznie pomaga w poszukiwaniach wymarzonej pary butów.


Dzięki serwisowi znajdziesz dokładnie takie buty, jakich szukasz. Wskaż kolor, rodzaj obcasa, a nawet kształt czubka, a w kilka sekund na ekranie pojawią się wszystkie buty o wybranym fasonie. W ten sposób możesz upewnić się w swoim wyborze lub znaleźć te, które są najbliższe Twojemu ideałowi.

Dodatkową atrakcją serwisu jest funkcja wyszukiwania podobnych butów. Klawisz PODO zaprowadzi Cię do strony ze wszystkimi butami podobnymi do tych wskazanych przez Ciebie. W ten sposób możesz upewnić się w swoim wyborze lub znaleźć te w wybranym stylu i odpowiadające Ci także pod względem cenowym. Podo.pl to jedyny w kraju serwis, który daje taką możliwość. Swoją nazwę wziął właśnie od słowa „podobne”. Dzięki możliwości przeglądania podobnych produktów możesz podjąć racjonalną decyzję. A jeśli nie masz ochoty na racjonalność możesz po prostu bawić się zakupami. Podo.pl naprawdę wciąga. Naszym celem jest ułatwienie i uprzyjemnienie zakupów w sieci. Wierzymy, że dzięki podo.pl zakupy w Internecie coraz bardziej będą przypominać doświadczenie rzeczywistego wędrowania wśród sklepowych półek – mówi Marta Brüske, właścicielka serwisu.

Zapraszamy do porównywania 10 000 butów, a w przyszłości również odzieży, torebek, pasków i innych elementów.

źródło: informacja prasowa