Pierwsze darmowe warsztaty Startup Maraton w Gostyninie

Dodane: 30.11.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteś już działającym przedsiębiorcą i chciałbyś więcej sprzedawać lub dywersyfikować przychody? Jesteś pracownikiem firmy i chcesz wiedzieć więcej na temat marketingu i nowych technologii?

Jesteś bezrobotny i cały czas borykasz się z problemem znalezienia pracy lub pomysłu na siebie?

Możesz zwiększyć swoje kompetencje cyfrowe i biznesowe biorąc udział w pierwszych warsztatach Startup Maraton, które odbędą się 2 grudnia (sobota), w godzinach 9-17, w MCH Stara Betoniarnia. Dzięki 100% dofinansowaniu udzielonemu przez Urząd Miasta Gostynina warsztaty są darmowe.

– Jednym z najpopularniejszych dzisiaj szablonów modelu biznesowego nie jest mocno już przestarzały biznesplan, ale Business Model Canvas. Opracowany przez Alexa Osterwaldera, szablon stał się w świecie startupów wręcz synonimem opracowywania modelu biznesowego. Na model biznesowy składa się 9 podstawowych obszarów, które wpisują się w proces zarabiania przez organizację pieniędzy. Dotyczą one 4 głównych dziedzin w działalności biznesowej: klienta, oferty, infrastruktury oraz finansów. W oparciu o tę metodę przeprowadzimy warsztaty w Gostyninie, które dedykujemy nie tylko biznesowi, ale każdemu kto chce myśleć bardziej kreatywnie i nie zostać w tyle – twierdzi Małgorzata Gontarek, organizatorka wydarzenia, która reprezentuje firmę Webtango.pl oraz działa jako reprezentantka Fundacji Startup Poland.

Uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie i przetestowanie pomysłu na biznes. Dowiedzą się jak wystartować z własnym biznesem minimalizując ryzyko porażki. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów.

Rejestracja na wydarzenie: startupgostynin.evenea.pl

Strona wydarzenia na Facebooku: bit.ly/2yY0n4s

Dedykowane hasztagi w social media: #startup #startupgostynin #gostynin

Kontakt z organizatorem: [email protected].

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem