Pierwsze urodziny Reaktora

pierwsze urodziny reaktora
Udostępnij:
Rok temu, z początkiem wakacji... dokładnie 1 lipca 2011 roku, Reaktor otworzył swe wrota, zapraszając warszawskie startupy do wspólnej pracy w kreatywnym środowisku. Sporo się działo przez ten rok (to materiał na osobny artykuł), ale niepodważalnym faktem jest to, że szalona idea zdała egzamin.

Rok temu, z początkiem wakacji... dokładnie 1 lipca 2011 roku, Reaktor otworzył swe wrota, zapraszając warszawskie startupy do wspólnej pracy w kreatywnym środowisku. Sporo się działo przez ten rok (to materiał na osobny artykuł), ale niepodważalnym faktem jest to, że szalona idea zorganizowania niezależnego miejsca, działającego i tworzonego “przez startupy dla startupów” zdała egzamin (również rynkowy) i od roku prężnie się rozwija.

Właśnie dlatego chcemy zaprosić wszystkich, którym idee Reaktora są bliskie, do wspólnego celebrowania pierwszych urodzin żoliborskiego centrum startupów.

Już w najbliższy piątek odbędzie się impreza, której nie zapomnicie! Podczas urodzin dowiecie się od twórców Reaktora, Ani Walkowskiej (Homplex) i Borysa Musielaka (Filmaster) o planach na kolejny rok działalności centrum, a zapowiada się bardzo ciekawie. Opowiemy o naszych nowych inicjatywach i nowych partnerach, którzy chcą wspierać przedsiębiorczość i ambitne projekty technologiczne. W skrócie: będzie się działo!

Paliwa do Reaktora, podobnie jak na zeszłorocznej “parapetówce”, dostarczy Ballantine’s, który pomoże tego wieczoru zapracowanym startupowcom i inwestorom “wySCOTCHyć z rutyny”.

Szykujemy również niespodziankę w postaci występu artystycznego - szczegóły zdradzimy niebawem na Reaktorowym Facebooku, którego polecamy obserwować: https://www.facebook.com/Reaktor.net

źródło: informacja prasowa