Pierwszy milion naTemat.pl

pierwszy milion natematpl
Udostępnij:
NaTemat.pl we wrześniu br. odwiedziło ponad 1 000 000 unikalnych użytkowników wg Google Analitycs. Po 8 miesiącach od uruchomienia, to rekordowy i niespotykany w polskim internecie wynik dla medium publicystyczno-informacyjnego.

NaTemat.pl we wrześniu br. odwiedziło ponad 1 000 000 unikalnych użytkowników wg Google Analitycs. Po 8 miesiącach od uruchomienia, to rekordowy i niespotykany w polskim internecie wynik dla medium publicystyczno-informacyjnego. W stosunku do lutego, który był pierwszym miesiącem działania naTemat.pl liczba UU wzrosła o 200%, porównując to z marcem, który był pełnym miesiącem po uruchomieniu, to wzrost o 49%.

Tak dobry wynik osiągnięto za pomocą nowoczesnej formuły serwisu łączącej blogi znanych osób z aktualnym i ciekawym contentem, tworzonym przez profesjonalną redakcję. Dzięki angażującym treściom, średni czas spędzony przez użytkownika w naTemat.pl wyniósł aż 8 minut, a liczba komentarzy, dyskusji pod wpisami oraz artykułami liczona jest w tysiącach.

W serwisie swoje blogi prowadzi już ponad 450 osób są to m.in.: politycy, artyści, sportowcy, przedsiębiorcy, dziennikarze, blogerzy, ludzie mediów. Wiele z nich to najbardziej rozpoznawalne osoby w Polsce. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców naTemat.pl, liczba osób tu piszących stale rośnie.

Warto dodać, iż serwis niedawno wprowadził do swojej oferty reklamowej - PowerDispaly. Największy na polskim rynku format statycznej reklamy internetowej o wymiarach 980x1500 px. Jest to forma ponad 19,5 raza większa od tradycyjnego billboardu.

Jak zapowiada Tomasz Machała, Dyrektor zarządzający naTemat.pl: - Pierwszy milion to dopiero początek i mobilizacja do dalszego rozwoju serwisu.To świetny wynik po 8 miesiącach funkcjonowania, który również pokazuje skalę zaufania użytkowników do naTemat.pl - dodaje.

źródło: informacja prasowa