Pilot Bootcamp wraca do Wrocławia

pilot bootcamp wraca do wroclawia
Udostępnij:
Firma Pilot po raz siódmy zaprasza programistów na Bootcamp, bezpłatne szkolenie z Ruby on Rails. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu w dniach 6 - 17 lipca. Zapisać się można do 15 czerwca na stronie pilot.co/bootcamp

Bootcamp to dziesięciodniowe, intensywne szkolenie, którego celem jest nauczenie się tworzenia aplikacji w Ruby on Rails. Szkolenie skierowane jest do osób, które mają już doświadczenie z innymi językami programowania, a chciałyby poznać Rails. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie piętnastu uczestników, którzy przez dziesięć dni trenować będą pod okiem doświadczonych mentorów.

fot. materiały prasowe

Do tej pory firma Pilot wyszkoliła ponad 60 osób. Warsztaty odbywały się we Wrocławiu, Krakowie a także w Berlinie, gdzie w lutym tego roku miała miejsce pierwsza międzynarodowa edycja szkolenia.

- Bootcamp w Berlinie z kilku powodów był dla nas wyjątkowym i bardzo cennym doświadczeniem. Do udziału w nim zaprosiliśmy osoby z Niemiec, Polski, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Francji oraz Tajwanu. To wspaniałe uczucie pracować w tak międzykulturowym gronie, obserwować jak bardzo w ciągu dziesięciu dni rozwijają się jego uczestnicy i jak duży wpływ ma nasze szkolenie na ich dalsze losy zawodowe - mówi odpowiedzialny za edukację w Pilot, Jan Dudek.

Dlaczego warto zacząć programować w Ruby on Rails? Bo to jeden z najdynamiczniej rozwijających się frameworków, z bardzo aktywną i przyjazną społecznością. Jeśli ktoś myśli o pracy w zagranicznych firmach czy zespołach, Railsy z pewnością są bardzo perspektywiczne. Przykładami firm, których aplikacje zostały stworzone w Ruby on Rails są GitHub, Twitter czy Basecamp.

Zapisy na Pilot Bootcamp trwają do 15 czerwca. Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji można znaleźć na stronie szkolenia pilot.co/bootcamp.