Pitch Day w Centrum Kreatywności Targowa

pitch day w centrum kreatywnosci targowa
Udostępnij:
W czwartek 8 grudnia w godz. 10.30-13.00 odbędzie się podsumowanie tegorocznych warsztatów SPIN_Smolna w postaci tzw. Pitch Day. Podczas tego wydarzenia swoje projekty zaprezentuje sześć wybranych startupów, a następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Na spotkanie w Centrum Kreatywności TARGOWA zapraszamy inwestorów, przedsiębiorców, menedżerów, studentów, dziennikarzy oraz wszystkich zainteresowanych warszawską branżą startupową.

W tym roku odbyły się trzy edycje warsztatów SPIN_Smolna poświęconych budowaniu skutecznej komunikacji biznesu przez startupy. Wzięły w nich udział 24 zespoły na różnym etapie rozwoju, rozwijające swoje projekty w dziedzinach takich jak: robotyka, elektronika, serwisy internetowe, e-commerce, mobile, projektowanie użytkowe i inne.

Warsztaty przeprowadzili doświadczeni edukatorzy ze Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN (Agnieszka Skala z Politechniki Warszawskiej i Marek Kapturkiewicz, partner w funduszu early-stage Innovation Nest) we współpracy z cenionym trenerem Piotrem Buckim, a całość zorganizowało Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA.

To szansa, aby zobaczyć na żywo i osobiście poznać najlepsze projekty, jakie powstają obecnie w stolicy. Będzie też czas na nawiązanie indywidualnych kontaktów przy kawie i drobnym poczęstunku.

Warszawa to najbardziej aktywny ośrodek startupowy w Polsce. Badania fundacji Startup Poland wskazują, że nawet co trzeci polski startup ma tutaj swoją siedzibę. Władze Warszawy wiedzą o tym i dodatkowo wspierają rozwój branży informatycznej i internetowej w stolicy poprzez finansowanie specjalistycznych warsztatów biznesowych.

Prosimy o bezpłatną rejestrację tutaj.

Zaprezentują się następujące startupy:

  1. Predictail - system predictive maintanance przeznaczony dla pojazdów, robotów i linii produkcyjnych. Pozwala na automatyczną analizę danych w celu optymalizacji procesów i wczesnego wykrywania usterek. 
  2. Jumbster – aplikacja mobilna, która pozwala na najtańsze tankowanie paliwa
  3. Quotiss - software dla firm transportujących kontenery
  4. MAMApożycza – serwis dla mam, które wymieniają się rzeczami 
  5. Aircraft Hybrid Systems - innowacyjny hybrydowy napęd, zwiększający bezpieczeństwo i komfort lotu dla pilota lekkich statków powietrznych 
  6. Capitalist - platforma do globalnych inwestycji finansowych

fot. pexels.com