PITCH Program po raz trzeci podnosi kompetencje małopolskich startupowców

Dodane: 04.09.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Do 20 września trwa rejestracja startupów i firm z sektora MŚP na warsztaty PITCH Program. 4 – 16 października odbędzie się część I – „PITCH Program ­ Presentations”, a 19­ – 21 października część II – „PITCH Program – B2B Sales”.

Warsztaty będą miały miejsce w Krakowie w siedzibie akceleratora T­mobile hub:raum. Ich celem jest pomoc młodym przedsiębiorcom w wybiciu się na międzynarodowym rynku. Całe wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim, a mentorami będą trenerzy biznesu z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Organizatorem PITCH Program jest firma NorthStar Consulting. Sponsorami tegorocznej edycji są Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i akcelerator T­mobile hub:raum. Dzięki wsparciu sponsorów koszt 3­dniowych warsztatów będzie wynosił 100 zł. We wrześniu 15 wyłonionych na podstawie zgłoszeń firm weźmie udział w szkoleniach z prezentacji i pitchowania. W październiku kolejne 15 firm będzie uczestniczyć w szkoleniach z efektywnej sprzedaży B2B. Wrześniową część warsztatów uzupełni spotkanie z Grupą Sic – krakowską grupą aktorów- improwizatorów, która zdradzi uczestnikom PITCH Program tajniki mowy ciała i umiejętności zachowania się na scenie.

Więcej informacji i formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.pitchprogram.pl

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem